Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy elsősegély...

Hogy zajlik egy elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés

Miket kell mondani, csinálni? Mennyire nagyon szigorúak? Ismerősöm azt mondta azért húzták meg, emrt nem kérdezte meg a bábutól, hogy jól vagy.

Ilyenért tényleg meghúznak?


2011. febr. 2. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
ismerősödet tuti nem ezért húzták meg ez h.lyeség, vagy hazudik, vagy olyan buta, hogy másra akarja kenni a hibáját és másért húzták meg de ő tipikus hp. vagy te vagy olyan buta, hogy ő csak szórakozott veled azért mondta, te meg el is hiszed... amúgy annyira nem vészes. Bemész húzol egy szituációt, elmondod, hogy mit csinálnál, meg mik a tünetek ilyeneket, meg kell csinálni egy másik emberen stabil oldalfekvést, meg a bábút újraéleszteni
2011. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
De, a bábutól meg kell kérdezni, hogy jól van-e. Először kontaktust kell teremteni a földön fekvővel. Nem hajolhatsz rögtön az orrához hallgatózni. Még belehányna az arcodba, ha pl egy részegről van szó.
2011. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát de na XD meg kell szólítani, hogy reagál-e ha nem akkor meg fizikailag ingerelni kicsit, stb.. ha ez hozzárakta vagy elvégzi, akkor tuti nem húzzák meg azért mert nem kiabál a bábunak, hogy JÓLVAGY O.O?
2011. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leírom, hogy nekem hogy zajlott kb 1 hónapja: Bementem, ahogy sokan mások, ültünk egy folyosón. Ott kaptunk egy papírt, azt kitöltöttük. Megjött az öreg, aki vizsgáztatott, aki elég félkegyelmünek tünt, de kellemesen csalódtam :D. szépen elkezdtünk hármasával bemenni. Próbálj meg lehetőleg ajtóhoz állni, mert nincs semmilyen sorrend, és én ott áltam 2 órát kb, mert mindenki tolakodott, én meg okos enged....... Szóval bementem, leültem, egy másik gyerek ép a bábut élesztette, egy másik nézte, én kitöltöttem egy lapot. Majd én jöttem, odamentem a bábuhoz. újraélesztés, előtte ellenőrzés, de gondolom tudod hogy megy. Persze én kicsit gondba voltam, mert életemben nem láttam babát, de láttam a srácot, és utánoztam. Újraélesztettem, visszaültem az asztalhoz, ahol húztam egy szituációt, amin volt egy kerékpáros agyrázkódás, ezt magyaráztam, majd bemutattam egy srácon egy fogást, és kész. (a fogásokat nagyon alaposan tanuld be valami családtagon). Ilyenért, amit te írtál, kizárt, hogy megbuktassanak, vagy valami más oka volt. Csak mondani kell, hogy valaki hívjon mentőt, ezt nagyon nézik! Ha van még valami kérdésed, nyugodtan kérdezz, még frissek bennem az események.
2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Milyen fogások vannak?
2011. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezt nézd át: [link]

Majd itt egy link, itt videók vannak a fogásokról:

[link]

Sok szerencsét!

2011. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi
2011. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!