Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz az elsősegély vizsga?

Nehéz az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
1 hét múlva megyek vizsgázni elsősegélyből.Nektek mit kellett csinálnotok, illetve elsőre átmentettek?
2011. ápr. 14. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Kötelező a lélegeztetés + szívmasszázs + stabil oldal. Ha ezek vmelyike (különösen a léleg., v. szívmassz.) nincs meg, tételt sem húzhatsz.

Ha átmész, számot adsz a tudásodról. Mi tételt húztunk, ki kellett dolgozni. De nem vészes, azt hiszem, mindenki simán letette.

2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja az első hármat be kellett mutatni, az kimaradt.
2011. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem nehéz ,de életet menthet.Gondolj csak bele.Roszul lesz valaki vagy leesik valahonnan s te tudod ,hogy nem szabad mozgatni mert blabla.Én kötelezővé tenném általános iskolában is.
2011. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Decemberben csináltam. A stabil oldaltfektetés és az újraélesztés a babán az kötelező.

Utána kell húzni tételt. Nekem a sokkfektetés bemutatása (csak el kellett mondanom) volt. Meg volt még egy, az úgy kezdődött, hogy közúti balesetnél az autóban eszméletlen utasok vannak, itt csak megkérdezték, mivel kezdeném, aztán odaadták a kártyát a sikeres vizsgáról.

Sok sikert a vizsgához! :)

21/N

2011. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem sikerülni fog!:)

2011. ápr. 14. 18:55
 6/6 anonim válasza:
én nagyon paráztam, de sikerült :)
2012. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!