Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire agresszívek a vezetők...

Mennyire agresszívek a vezetők a valóságban?

Figyelt kérdés

Filmekben van, hogy van a "menő kemény hapek drága luxus autóval" aki ha valaki nem adja meg neki az elsőbbséget, vagy olyan helyen parkol, ahol nem lehetne, akkor kiszáll, és anyázik, meg leordítja az embereknek a fejét, hogy Ő azt tesz amit akar!

Mennyire vannak ilyen emberek? Szokott ez előfordulni Bp-n?

És tetlegességig is megy? Ha valakinek véletlenül nem adok elsőbbséget, utánam jönnek, és agyon vernek?


2011. febr. 3. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan kérdés, mint a "hány évesek az emberek általában?". A válasz ugyanaz: mindenfélék vannak. Igen, néha előfordul, hogy valaki a tettlegességig agresszív, de azért nem ez a jellemző. Az ilyenek viszont nemcsak vezetőként agresszívek.
2011. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a népautók vezetői az agresszívabbak,mert nehezen viselik hogy más luxus autót vezet. Van pár tapasztalatom. Nemrég a városban mindenáron meg akart egy suzukis előzni,kanyar előtt,és majdnem sikerült a szembejövővel találkoznia. Inkább ezekre az emberekre jellemző ez a stílus,mert a kisebbségi komplexus elborítja az agyukat. Legalábbis ha magamból indulok ki,én mindig nyugodtan vezetek,megelőzhet bárki,azzal úgyis tisztában van az illető hogy rá tudnék lépni én is a gázra. Volt hogy megelőztem egy rohadó kocsit,és ezt ő nehezen viselte,nyomta ahogy belefért. Hagytam,hagy menjen,mielőtt baleset lesz a vége. Úgyhogy kedves kérdező,a legtöbbször épp fordított a szitu. Persze ott vannak a gazdag 20 éves "apukám vette mert kijártam a nyolcat" típusú csávók,na velük nagyon vigyázz!
2011. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is a kis szaros ócska autók sofőrjeivel van inkább rossz tapasztalatom. Van egy gyönyörüszép mercim és suzukisok baromira szeretnek keménykedni, hogy hűha megelőznek, meg elöbb rajtolnak. De hagyom mindet a francba. Tényleg igaz ez a kissebbségi komplexus dolog. Ha nagyértékü luxusautók vannak elöttem, mögöttem, mellettem az utakon, azt sokkal jobban szeretem, azok azért vettek olyan autót, mert eszük is van hozzá.
2011. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó, ezek szerint az észért adják az autót a szalonban? Ez új.
2011. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Úgy értem, hogy egy drága luxusverdát senki sem fog észnélkül vezetni, mint a rozsdás, de nagy kipufogós suzukikat, meg hondákat a kis friss jogsis gyerekek.
2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A két 44 %-os,bár elég hasonló véleményen vagyunk,nem ugyanaz a személy. Én az első vagyok. Azóta nem írtam.
2011. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez elég jól látszik, hiszen te nem hagysz szóközt a vesszők után, ő meg igen.
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra elég macerás lenne mindig odafigyelni. Szerintem anélkül is érthető.
2011. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Ez elég sokmindentől függő dolog. Nyáron a dugóban fővő emberek valószínűleg hamarabb lesznek agresszívek, mint az este szinte üres úton hajtók. Amúgy Bp. a legrosszabb, a vezetők kis része ha 3 méterrel hamarabb állhat a piroshoz, akkor is belekezd egy akár rád is veszélyes előzésbe. Alap, hogy állandóan nézed a tükröket, Bp.-en 3-szor gyakrabban, mint természetesen tennéd és akkor nem ér baj.


A legrosszabb vezetők a motorosok, veszélyesen közlekednek és gyorsan odaérnek melléd, velük nagyon kell vigyázni, neked csak kis karc a fényezésen, neki gerinctörés összejöhet könnyedén.

2011. febr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kinek milyen kedve van, nekem pl van mikor 70-80al elmegyegetek és nincs kedvem előzgetni és van mikor 120al mindenkit megelőzök, hangulat és idegállapot függő dolog
2011. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!