Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A PÁV (1,2,3) vizsga Hol? és...

A PÁV (1,2,3) vizsga Hol? és hogyan? Mennyibe? Kerül és hány éves kortol lehet letenni a vizsgát (kat)?

Figyelt kérdés
Szeretném lerakni a "C" kategoriás jogsit és hozzá szeretném lerakni a páv vizsgákat hogy tuti legyen a dolog :) ezért kérem a segitségeteket elörre is nagyon köszönöm szépen :)
2009. febr. 9. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Itt megtalálsz mindent! Sok sikert!


www.nkh.hu

2009. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

hello,

Nekem annyi jó tanácsom lenne, hogy ne add fel, ha elsőre meghúznak, ugyanis a pénzre mennek, és mondhatni ez rutniszerűen így van, csakhogy elérjék, hogy fellebbezz, mert az újabb nemtom hány ezer Ft. Úgyhogy ne keseredj el ha nem sikerül, fellebbezz! Haverom rohamkocsit vezet évek óta balesetmentesen, és első fokon úgymond kitalálták, hogy ő az utak réme és azt mondja, azt mondták nbeki, hogy örüljön hogy egyáltalán jogosítványa van, nemhogy még PÁV-I-es, na aztán mivel azért ezt felháborítónak tartotta, fellebbezett, és láss csodát, ott meg baromi jó eredménnyel átment gond nélkül.

Akkor hogy is van ez? Ja persze Magyrarország tudod ... Azóta ugyanezt pedig több embertől is hallottam aki PÁV-I-et csinált, tehát szinte automatikusan meg kell fellebbezni, csak azt nem tudom akkor miért nem egyszerűbb ha azt mondjéák, hogy dupla annyiba kerül és akkor nem kell itt csinálni a feszültséget meg mellébeszélni.

Egy újabb magyar disznóság, köztudott, hogy a legtöbb úniós országban nem létezik se PÁV-I se semmi, aztán anno nálunk is szóba került, hogy ezt eltörlik, de aztán hamar észbe kaptak, hiszen rájöttek, hogy az mennyi pénzkiesést jelentene nekik, így aztán dehogy akarják eltörölni ... Mindenesetre rám hülyén néztek külföldön több országban is ahol ezt elmeséltem .. a legszigorúbb a rohamkocsi vezetéséhez is annyi, hogy egy éves jogosítvány kell és "bekeményítettek" ám a kékfényes vezetőknek, mert évenkénti orvosi vizsgálatra kell járniuk. Ennyi, De semmiféle PÁV meg tudom is én mi még ....


Sok sikert!

2009. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!