Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális szerintetek amit az...

Normális szerintetek amit az oktató rutinon csinált?

Figyelt kérdés

Eddig 4 rutinórám volt, amiből az első óra az a papírmunkára ment el, 2.on végig mentünk a műszaki elméleten.

A következő dupla órára kimentünk a pályára de össz-vissz egy előremenetet meg egy tolatást csináltam az óra végén mert ezt is vezetéselmélettel töltöttük.

Szerintetek normális? Mert szerintem nem!! Panaszt ez ügyben lehet tenni?(azon kívül h oktatót v akár iskolát i fogok váltani)

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 23. 06:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
ahhoz képest hogy most hogy ki van nyílva a csipád, miért nem volt akkor szád megkérdezni tőle?
2011. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudtam h másnál hogy ment de utána érdeklődtem és kicsit eldurrant az agyam mikor kiderült h más első órán vezet már....Semmi hasznom nem volt a 4 órából.

Köszi a kommented többet nem kérek főleg hogy ha nem bírsz a kérdésre válaszolni!!!!!!!

2011. febr. 23. 06:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és gondolom örülsz h van egy névtelen oldal ahol megírhatod a magadét másoknak!! szánalmas...és még a kérdésemre sem válaszolsz...pffff
2011. febr. 23. 06:58
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
na,neked se lennék az oktatód,te mindenkinél jobban tudsz mindent,még azt egy szem válaszolódat is kioktattad...
2011. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt mindenhol így csinálják főleg benyaspórolás céljából. Én teherautóval 2 szer voltam forgalomban a vizsga előtt... ha meg látja rajtad hogy neked elég akkor elég az is.
2011. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy full órát papírmunkával tölteni már gáz... Én teljesen nulláról kezdtem, nekem csak azt engedte első órán, hogy kormányozzak, csak hogy szokjam. Sokszor nálam is elpofázta a fél órát az oktatóm. Kevés pénzt látnak abból, amit te befizetsz az autósiskolának. Egész pontosan 1800 forintot, és abból még adóznak 48 %-ot. Amortizálódik az autójuk, fogy a benzin, meg ő nekik is meg kell élni valamiből. Keveslik. Nekem nem volt elég 9 óra rutinra, de ez tényleg az én ügyetlenségem miatt van. Megbeszéltem az oktatómmal, hogy a plusz órákat ne írja be, hanem zsebbe fizetek neki óránként kétezret, és így mindketten jól járunk. Azt kell hogy mondjam, hogy így nem pofázza el a fél órát, sokkal többet segít, többet tudok gyakorolni. Ez van. Mindenki a pénzre hajt. Ez egy anyagias világ. Válthatsz oktatót, de a fele sem biztos, hogy az új jobb lesz. Ha váltasz, akkor tényleg olyanra, aki valóban nagyon jó.
2011. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

72% Os én sem lennék a tanítványod...minek írsz még? nincs jobb dolgod?


Hát igen sajnos tényleg ez a baj h a plusz órákból keres pénzt magának így de ezt nem mindenki engedheti meg magának... sajnos nekem kell a gyakorlás mert életembe nem vezettem uh 6 óra kizárt h elég lenne...

Egy ismerősöm ajánlott egy oktatót akihez szeretnék átmenni....ő érdekes végigvezette a 9 órát!

2011. febr. 23. 07:21
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi 07.19-es végre egy értelmes válasz!


Szerintem nekem ha 10 órát végig vezetek egy pár plusz óra lehet h akkor is kellett volna még mivel teljesen kezdő vagyok, meg szeretnék jól megtanulni vezetni.

Mindegy ezen kár rágódni már remélem át vesz a az oktató és nem csak elméletben fogok tudni vezetni!

Persze mindenkinek kell a pénz de szívesebben fizetnék akár én is zsebbe és vezetnék mint h így lehúzzon:(

2011. febr. 23. 07:28
 9/18 anonim válasza:
69%

Beszarás milyen emberek vannak. Ezeket az oktatókat nem fizetik meg eléggé. Ilyen okostojásokat oktatnak, hihetetlen.

Abban viszont egyetértek, hogy legalább ki kellett volna próbálnia, mennyire megy a vezetés,de lehet, hogy egyből látta rajtad, hogy mi van és féltette a kocsit.

Ha nem tetszik valami, válts iskolát. De ne itt verd magad.

2011. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

81%-os!

De az oktatók pénzéhesek, nem érted?????? Mit lehetne csinálni szerinted? Ha máshogy nem megy, hát így! Egyre kevesebb a tanítványuk, és ha mindenki 30 óra után levizsgázna, szerinted mi lenne velük? Éhen halnának! Az összes költség levonása után kb. 600 Ft marad nekik, mint órabér. Dolgozik mondjuk napi 10 órát, és ez neki kevés. Mit lehetne csinálni? Ha valakinek kell a jogsi, és esetleg ügyetlenebb az átlagnál, az mit csináljon szerinted? Az oktatók többsége kihasználja azt, ha valaki ügyetlen. Te szerintem 30 órából le tudtál vizsgázni, és jó oktatód volt.

2011. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!