Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veszprémben az Almádi úti...

Veszprémben az Almádi úti kereszteződésben a körgyűrűnél a lámpákra felszerelt kamerák illetve az új kamera felveszi ha átmegyek a piroson és meg is büntet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg az csak baleset figyelő kamerák. De lehet, hogy van köztük fényképezős is. Én még nem láttam "video contoll"-os táblákat ott. Azért én nem mennék át a helyedben a piroson.
2011. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem merek átmenni csak tudod hajnali 4:05-kor kicsit unalmas ott állni...Van 3 kamera a közlekedési lámpa oszlopán az balesetes kamera tudom de felszereltek 1 új kamerát nem feltűnő helyre a Veszprémi oldalon lévő nagy táblának az oszlopára a bicaj úthoz közelebbi oldalán.Csak azért izgat mert kb pár hete rakták fel és az mit csinálhat vajon...
2011. márc. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!