Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok még 18 akkor...

Ha nem vagyok még 18 akkor szükséges-e szülői beleegyezés ha repülővel utazok Angliába?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben, hogy valamit felkell mutatni a reptéren, hogy felszállhassak repülőre???

Szülők tudnak róla persze, nem szökök, csak tudni szeretném, hogy működik.

És ha Angliába utazok akkor repülőjegyhez kell útlevél vagy elég a személyi???

Mivel tavaly járt le az útlevelem, és nem tudom szükséges-e újracsinálnom vagy bőven elég a személyi...

Köszönöm!!!

L/17


2011. ápr. 6. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, Angliának nincsenek szabályai erre, szóval szabadon utazhatsz oda (egyes országok előírják bizonyos kor alatt).

A repülőtársaság általában azt szokta előírni, hogy 14 éven aluli nem utazhat egyedül, de 14 fölött simán.

Angliáról nem tudok tapasztalatot, de Németországban voltunk egy haverommal, mindketten 17 évesek voltunk, és semmi gond nem volt.

Személyi meg bőven elég, nem kell útlevelet csináltatni (Anglia EU-tagország).

2011. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!