Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A mostani KRESZ vizsgának...

A mostani KRESZ vizsgának ugyanazok a feltételei mint pár éve? Mi változott?

Figyelt kérdés
Értem itt a 10 hibaontot pl.és számítógépen vizsgázik mindenki?Mire kell nagyon figyelni,vigyázni?Holnap lesz a vizsga :(
2009. márc. 3. 11:56
 1/8 anonim válasza:
77%

Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne. Nekem még odébb van a vizsga szerencsére, de sok sikert neked!

Azt hiszem 55 kérdés van és biztosan időre megy és számítógépen, talán 1 perc egy kérdés ahogy itt a neten is van egy pár kresztesztnél. Szerintem próbáld ki a tudásod előre! Semmit sem veszítessz!

[link]


Írd majd meg mi volt!

Sok sikert hozzá!

2009. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Torrent oldalakról pl beload le elet tölteni azt a tesztet, ami a vizsgán is van. Annyira nem nehéz, én 1.-re átmentem:D A 3 pontosakra nagyon vigyázzatok! ( A közlekedési szituációsok) Ha pedig nagyon nem tudsz mit mondani a kérdésre válaszd a leghosszabb, vagy a leg seggnyalóbb választ:D
2009. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind 2-töknek a választ!Ugyan a férjem vizsgázik és én izgulok érte :)már az összes tesztet megcsinálta naponta 3-4-szer (mindig 5 hibája volt) remélem sikerül neki!Csak azért tettem fel a kérdést mert mikor én vizsgáztam(6 éve) más volt (a kérdések is)és nem tudtam hogy most mi a helyzet.Azért megírom mi volt ám!Szép napot!
2009. márc. 3. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
én tegnap vizsgáztam autóra, ugyan az az idióta kérdések vannak amik semmit nem érnek, sok sikert;)
2009. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked és köszi a választ :)lfelejtettem írni, hogy nálunk is autóra lesz a vizsga.
2009. márc. 3. 21:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerüüüüült a vizsga :)
2009. márc. 4. 22:06
 7/8 anonim válasza:
Az rögtön kiderül, hogy sikerül-e a vizsga? Azonnal kiértékelik? Könnyű kérdések voltak? Írj lécci részleteket! :) Köszi előre is! Szép napot!
2009. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,ha kész a teszted és megnyomod a gombot a monitoron (utolsó kérdés után)azonnal kiértékel.Azok a kérdések vannak ami a tesztekben is.Ha tanulsz, tuti átmész :) Sok sikert kívánok hozzá!Ne félj nem olyan nehéz.Ha az én férjem átment, Te is át fogsz menni....mert Ő utál tanulni de muszájból ő is nagyon ráhajtott.Megérte!
2009. márc. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!