Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M3-as jobb 20. km szelvény...

M3-as jobb 20. km szelvény hol van helyileg? Képet linkelnétek?

Figyelt kérdés

Megbüntettek, de nem én vezettem az autót, aki vezette nem mondd semmit csak azt hogy majd befizeti majd befizeti. 1 hétre adtam kölcsön az autómat kölcsönadásival és már vagy a 8.-dik büntetést kapom a nevemre és még nem telt le a hét.


- Ha ilyen sok a büntetés amit kapok, lesz belőle valami bajom?? (nem az én hibámból, nem én vezetem az autót)


- A neten meg lehet nézni, hogy hol fotozták le az autóm matrica nélkül ott a 20-as km-nél??

- Ha bemegyek Gödöllő-re ott megmutatják a képet?


Aki tud segitsen!! Köszönöm 23/l


2011. ápr. 16. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A 20,6 kilométernél , Mogyoród térségében van az ominózus webkamera.

Kaphatsz másolatot a fotókról - de minek is?!

Egyértelműen bizonyos,hogy rossz emberben bíztál aki nem töri magát a fizetésen.

Csak rossz híreim vannak.

Először is MINDENKÉPPEN NEKED KELL KIFIZETNED a bírságokat. Te vagy a tulajdonos Tiéd a felelősség,törvény van rá két éve.

Aztán. AZONNAL fizesd be a sarakat mert most még "olcsó",megúszod 8x15 000 -rel vagyis 120 lesz a vége a fenenagy felelőtlen szívességednek.

Viszont ha nem fizetsz 2 héten belül akkor az összeg a NÉGYSZERESÉRE duzzad vagyis a 15 felugrik 60-ra ,a 120 000 pedig EGYMILLIÓKETTŐSZÁZEZERRE és ez nem vicc!

Amit szigorúan behajtanak rajtad,ügyvédi irodát rád úszítva,végrehajtót küldve a lakásodra,fizetésed harmadát letiltva,az stb. Hab a tortán,hogy az autódat is kivonhatják ezért a forgalomból.

A kölcsönadási szerződésed WC-papírnak kemény másra nem jó.

Illetve indíthatsz polgári pert a "haverod" ellen de ha meg is nyered évek múltán sok tárgyaást végig ülve nos pénzed még akkor sincs és nem is lesz tőle,belőle.

Vagyis Holnap fizesd ki a 120-at az autópályásoknak,az emberedtől UTÁNA próbáld bevasalni de nagy esélyét látom egy összeveszésnek mert az olcsóbb. Neki.

NE BÁNTSD! Azonnal a rendőrségre szalad és bajod lesz. Viszont leköpheted a gerinctelen számító potyaleső sunyi férgét. Aztán járd végig az összes ismerőst,menj be a neje munkahelyére a gyereke iskolájába és meséld el mindenkinek milyen féregnyúlvány a az ember. Ez a legtöbb amit tehetsz - jogkövető magatartást tanúsítva,törvénytisztelő állampolgár módjára. Sajnálom. Sajnálhatod. De tanulópénznek jó volt,nemde?! :p))

[link]

2011. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hét még nem telt le de kijött 8 bírság???? Az nem egyszerű!:D A közigbírság inkább 1 hónap, a szabálysértési eljárás is kb ennyi...nem tudom ez kinek a fennhatósága alá tartozik, de jó gyorsan dolgoznak! 15ezer/bírság a pályadíj be nem fizetése az biztos, de ha egy napon kattintották le többször, akkor elvileg csak 1et kell befizetni.
2011. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a haverod(vagy kicsodád?) megérett egy kiadós elkalapálásra. Pereld be, és mindenféle kapcsolatot szakíts meg vele. Ez a saját érdeked, ha 1x-er átb*szott, befog próbálkozni még 1x-er.
2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is most büntettek meg, pont ott, 13750 ft-ot kell fizetnem, gps-el mentem, Maglódra akartam menni az ingyenes szakaszon. Kispolszkival. :(
2011. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!