Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Józsefvárosi piacon lehet...

A Józsefvárosi piacon lehet jogosítvány kapni tényleg?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondtam ... milyen árba van ? és egyáltalán tényleg lehet kapni ?
2011. ápr. 20. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van minden. Diploma, nyelvvizsga, rokkant kártya. Ami csak kell.
2011. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha ott akarsz venni és azzal közlekedni akkor remélem megfizethetetlen áron van!
2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem akarok :D

csak kérdeztem :D

2011. ápr. 20. 17:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem tudom, hogy milyen jogsit árulhatnak ott, de az tuti, hogy azzal az első rendőri ellenőrzés alkalmával lebuknál. Gondolj csak bele. Eleve egy csomó olyan dolog van rajta, amit házilag nem lehet megcsinálni. Meg aztán a rendőr lekérdez a rendszerben, amiben nyilván nem leszel benne. Szóval jogsit venni értelmetlen, még akkor is, ha lehet.
2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Valóban lehet elég sok mindent kapni csak tudni kell, hogy kinél-mit.

Hiába állítasz oda valamelyik árushoz, hogy:

- Csókolom jogosítvány van még vagy elvitték már mindet?

Nem fog veled foglalkozni, ez nem így működik.

De menj ki és nézz szét, majd rájössz egy-két dologra.

2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az ismerősödet kérdezd meg, talán mutasson is be neki.

Ha valaki tudná rá a választ, akkor sem írná le, mert nem engedi a betyárbecsület, illetve azért a rendőrök is olvassák ezt az oldalt.

Ebbe azért nem gondoltál bele?

Azért megjegyzem, nem szerencsés dolog ez, illegális tevékenység felől érdeklődni.

2011. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

200e Ft és egy fénykép kell magadról.

A dolog pedig úgy működik hogy az illetékes helyeken van beépített ember, aki egy kis zsetonért felviszi a rendszerbe, és voálá kész a jogsi.


Másik kérdés az, hogy te oda adnál-e 200e Ft-ot egy vad idegen arabnak? Vagy 140ért lerakod és még rutinod is lesz...

2011. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk egy rokikártyát vagy érettségit megreszkíroznék egy ilyen helyen, azzal kisebb a lebukás esélye, de jogsit és diplomát nem.

egyrészt sokkal drágább, mintha valóban megcsinálnád, és ezek olyan dolgok, amikhez nem árt, ha van mögöttük tudás.


egyébként manapság tényleg bármit meg lehet venni pénzért. mmint papírokat. tudást nehezen.

2011. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan történetet, hogy valaki, ápoló létére vett orvosi diplomát, hogy kicsivel többet keressen, de lebukott az illető, mert szépen kimenekítette magát az orvosi dolgoktól, pedig ápolóként, nem egyszer, orvosok között dolgozott, de ez sem volt elég a kellő tudásához (vagyis más az, ha valaki csak lesi, illetve besegít, minthogy valójában azt is csinálja).
2011. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
hát inkább fizetek egy random embernek a jogsiért, mint ilyen pénzhajhász vizsgabiztosoknak akik mindenért megvágnak..
2013. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!