Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy 'C' kategóriás...

Hogy zajlik egy 'C' kategóriás jogosítvány megszerzése? .

Figyelt kérdés
Arra gondolok h hány óra elmélet, mennyi rutin-forgalom?
2011. ápr. 23. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapismeretek 80 óra

Közlekedési ismeretek

A gépkocsivezetés elmélete

Szerkezeti és üzemeltetési ismeretek

Biztonsági ellenőrzés és üzemeltetés

Munkavédelem, tűzvédelem, szállítás


Járművezetési gyakorlat 29 óra


Alapoktatás 6 óra (Rutin)

Főoktatás 23 óra

(Városi vezetés 15 óra

Országúti vezetés 4 óra

Hegyvidéki vezetés 2 óra

Vezetés éjszaka 2 óra)

2011. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Korrekt volt :)
2011. ápr. 23. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy is! Ez van papíron. Van az elmélet, ami hamar le van zavarva. Én alig voltam ott, de így is hibátlan lett mindenem. Utána a BÜ. ami megint csak pár alkalom. Jön a rutin, ahol ha ügyes vagy szintén hamarább mehetsz vizsgázni a kelleténél (persze papíron a kötelező lesz feltüntetve). Forgalomnál dettó. Ellenben ha nem érzed az autót, nem figyelsz arra táblákra, sebességhatárokra, stb, ami kifejezetten a teherautókra vonatkozik, pár pillanat alatt megbuksz, és jó sok idődbe meg pénzedbe fog kerülni. Nekem az egész tök buli volt, holott szinte egy roncs autóval kellett küzdelmeskednem, de minden nagyon jól ment elsőre. 30/N
2011. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Jaj, dehogy is!"

Azért, mert abban az iskolában, ahova te jártál így volt, az még nem azt jelenti, hogy mindenhol ez az eljárás.

2011. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass 1 iskolát ahol így papírforma szerint történik minden!
2011. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutatnék, de nemrégen váltottam. Iskolavezető és szakoktató voltam 15 évig.
2011. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell most miattam összeveszni :D Mikor a B-t csináltam, akkor is csodálkoztam, h abba az iskolába, amibe én jártam miért vezetettnek mindenkivel 30órát, máshol meg 15-20at, lehet most is belenyúlok majd egy ilyenbe...
2011. ápr. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!