Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kedves Fórumozók! Ki milyen...

Kedves Fórumozók! Ki milyen autós navigációt használ, és miért azt?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok, és elég nehéz eligazodnom. Magyarországot nagyon, Illetve egész Európát járom, szóval pontos és megbízható készülékre van szükségem.

Köszönöm!


2011. máj. 5. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb Alpha Navigo PNA-t használom, iGO 8-al... Miért? Mert olcsó, megbízható, és ütni-vágni nem kell drágább.
2011. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nokia 5800-ám van,garmin van rá telepitve


igy nem kell külön gps

2011. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Garmint. Mert minden szempontból a legmegfelelőbb nekem.
2011. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Wayteq van, éa nagyon jó, drága sem volt.
2011. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Wayteq-nek ugyanaz a hardvere, mint az alpha navigonak.

Első voltam.

2011. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy ösregi Mio P550 PDA-ma van, a legfrisebb igo8-cal megspékelve. Csak iGO-t ajánlom.


PPC Warez oldalon van magyar topic. Ott is segitenek. Szerintem is teljesen jo egy alap készülék, aztán arra meg mehet a "barkács" iGO 8.

Hibátlanul müködik, megbizható, olcsó.

2011. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Teljesen jó egy alap készülék"


Ha nincsenek olyan különleges igények, hogy ne kelljen félórákat jelre várni, ne fagyjon le a legváratlanabb helyzetekben, esetleg tűző napfényen is jól látható legyen, akkor tényleg jó lehet bármelyik.

2011. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne kezdjünk már el itt is veszekedni, meg kötekedni:

azert mert vettél egy Garmin-t, a többi alap már sz@r is??


Ilyen problémák, amiket TE emlitettél, az alap készüléknél sem jelentkeznek.

2011. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs GPS-em, térképem van mióta az eszem tudom. Olcsó és még mindig működik, jelerőséggel ilyesmikkel sosincs probléma és attól sem kell félni hogy valami tolvaj kiszemeli az autót feltörésre! Bátran ajánlom.
2011. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:40"-nak, van térkép az autómban, (is), használom is, de a kérdésem nem erre vonatkozott. Elég bonyolult útvonalakat kell járnom, mindég másfelé, továbbá a kistelepüléseken eldugott utcákat megtalálni nem egyszerű. Egy ideig -ha időben tudtam a másnapi programokat- akkor előző este kinyomtattam az adott település térképét, de erre nincs minden esetben lehetőségem.

Maradjunk inkább továbbra is a naviknál!

Köszönöm a válaszolóknak, még majd kérdezek:)

2011. máj. 5. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!