Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van jogsid? Ha igen, vezetsz?

Van jogsid? Ha igen, vezetsz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 22:04
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Igen, nekem van, és használom is (8éve), eleinte a szuleim autóját, most pedig a férjemmel kozos autonkat. Persze, nem halok bele a buszozásba, de van, mikor nem bírnám elviselni, hogy fuggenem kell valakitol es megvárni, hogy valaki elvisz pl. nagybevásálni vagy a gyerekkel orvoshoz, stb. Csak tényleg nemegy olyat ismerek, akinek van is, van auto is a családban, de mindig elvitetik magukat, és a sofornek is megy az ideje, ezért jutott eszembe a kérdés.


Koszi mindnekinek a válaszokat:)Reméljuk, elobb-utobb mindenkinek,aki akar, lesz majd lehetosége vezetni.

2009. márc. 12. 21:13
 22/35 anonim válasza:
100%
Szia.Én pont tegnap kaptam meg és ma az lesz az első hogy vezetni fogok.Imádtam már akkor is mikor tanultam.Én nagyon élvezem.21/L
2009. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%
és ha valakinek nincs jogsija de vezetget? :)
2009. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
100%
18 éves korom óta vezetek(6 éve már),kb:200 ezer km-rt és naon imádok,a jogsim is lassan megtelik és mind1 h. autó,kamion,vagy traktor!VEzetni az 1ik legjobb dolog.....!!!!!!!
2009. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen
2009. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%
Holnap megyek neki harmadszor a kresznek, minden vágyam, hogy végre vezethessek... Autónk van, úgyhogy vezetni lesz lehetőségem, de városon belül ezentúl is busszal vagy gyalog közlekednék. Sajnos nekem nem rakták a szüleim a fenekem alá a jogsit és az autót 17-18 éves koromban.
2009. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Van jogsim, csak nincs kocsi, amit vezethetnék:'( Pedig imádok és mindenki szerint tudok is vezetni...

18/F

2009. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%

Van jogsim 3 éve, és vezetek. 22 éves vagyok(nő).

Szerintem az embernek le kell győznie a félelmét. Most itt arra gondolok, hogy pl. ismerőseim körében volt olyan, aki egy kisebb koccanás után nem ült autóba évekig. Annál rosszabb, mert akkor mindíg félelme lesz.

2009. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%
hello! Nekem majd 3 éve van jogsim. Az akkori pasim elég lekesen segített a megszerzésébe, többször is elmentünk gyakorolni. Aztán ahogy meglett, alig engedte vezetni az ő kocsiját kaptam egyett aztán azt is állandóan ő vezette akarta vezetni, kellet pár hónap hogy eleget veszekedjünk ez miatt, és valamennyire én is a volán mögé kerüljek. /Egyébként sokak szerint nagyon érzem az autót és nem nagyon volt panasz rám./ Végül szétmentünk.. a kocsim elromlott, de szereztem másikat amig meggyógyították, azóta azt eladtam, az ujpáromnak is van kocsija és bármikor szivesen engedi vezetni
2009. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
100%
Persze, persze.
2009. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!