Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után hány nappal lehet elmenni a papirért?

Figyelt kérdés

16-én kedden vizsgáztam.az oktatom azt mondta h 1 hét mulva lehet elmenni a Peczvál utcába(ahol a kresz vizsga volt) de nemtudom h akkormost elvileg hnap már mehetek vagy..nem?

nálatok ez hogy volt?

és most milyen papirt kapok?mert azt tom h amit kapok azzal mg vezetni nem lehet...


2010. márc. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
másnap
2010. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Holnap mehetsz és azokkal a papírokkal+az illetékkel elballagsz az okmányirodába.
2010. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)és azt nemtudjátok hogy akkor mikor fogom ténylegesen megkapni a jogsit ?
2010. márc. 22. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 17-én szerdán vizsgáztam és én ma voltam a vizsgaigazolásért a Petzválba (mert vizsgaigazolást kapsz), tehát szerintem te már talán pénteken mehettél volna érte de ma már biztosan. Holnap elmész érte megkapod és azzal meg az orvosi alkalmasságival, személyivel menj be az okmányirodába és onnan számított 8 munkanapon belül küldik.
2010. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tankó Zsolt Ferenc válasza:
Én nekem inkább kérdésem lenne, hogy azt a papirt hol kell átvenni, pontos cimet, mert én Tatabányán csináltam a kresz vizsgát, és nem tudom hogy abba a petzvál ucába hova kell menni pontosan. Előre is köszönöm.
2015. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!