Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most, hogy Viktor visszavásáro...

Most, hogy Viktor visszavásárolta a MOL részvényeket, mekkora üzemanyagár csökkenésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mától 4 forinttal olcsóbb a benzin, de valószínűleg nagyobb mértékben is csökkenteni fogják az árakat. Szerintetek elképzelhető 50-100 forintos árcsökkenés?
2011. máj. 25. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem örüljünk ha stagnálni fog ezen a szinten. Én am 340ftot tartanék optimálisnak a gázolajért, és 350-et a benzinért.
2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álmodj királylány...

Nem azért annyi az üzemanyag, mert ez meg az páncélszekrényében vannak a részvények.

2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap elég egyértelműen megmondta a MOL-vezér a hírekben, hogy az üzemanyagok árát nem ez befolyásolja, hanem a világpiaci ár. Szóval emiatt semennyivel.
2011. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az égvilágon semennyit. Ha csökkenni fog akkor azért fog, mert végre az adókat csökkentik rajta (400 forintos benzinár kb fele adó, tehát kb ennyit tud rajta csökkenteni ha akar..)
2011. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA!!!!!
2013. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!