Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kell/szokás...

Mennyi pénzt kell/szokás ilyenkor adni?

Figyelt kérdés

B kategóriás forgalmi vizsgán mennyi pénzt szokás/kell adni a vizsgabiztosnak, hogy átengedjen?


Kíváncsiságból kérdezem, mert olyan haverjaim kapták meg elsőre a jogsit, akik kb. elindítani nem tudták az autót, ez érdekes..


2011. szept. 14. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok. és a kedves kis haverjaid jönnek velem szemben a forgalomban, meg gázolnak halálra embereket, mert azt sem tudják, hol van a fék???? Hát ez felháborító!
2011. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20 000ft
2011. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes lefizetni. Vannak olyan VB-k akik még pénz nélkül is szemet hunynak 1-2 hülyeségen, egy csomó ilyet láttam és nem fizették le őket. Szomszédban lakik egy oktató nála tanultam és mondta hogy néha ő sem képes felfogni azt hogy egyesek miért engedik át őket. Van olyan aki pofára osztályoz, van olyan aki pénzre, van olyan aki tudásra (persze mindenkinek erre kellene). Ne adj neki pénzt mert annak nem lehet jó vége.
2011. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én tizest adtam. de nem biztos, hogy szükséges. az oktatók ált ismerik a vizsgabiztosokat, és tudják, hogy melyik buktat ok nélkül, hogy még több pénzt akasszanak le rólad, és melyik vizsgáztat normálisan. szal kérd a tanácsát. nekem mondta, hogy vigyek pénzt, és majd meglátjuk kit kapunk. amikor meglátta a biztost, mondta, hogy kell, mert ennél senki nem ment még át elsőre, mert arra megy h megbuktassunk. még a legjobbak sem. sztem ez a felháborító

egyébként napi szinten vezetek, és tudom, hol a fék

2011. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*megbuktasson
2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy retkes forintot nem adtam egyiknek se a kötelező tandíjon kívül, mégis átengendtek elsőre mindenből, csak ezután vettem az oktatómnak egy üveg márkás bort. Ha meg nem tudsz enélkül átmenni, akkor nincs helyed az utakon, max otthon nyomasd a Need for Speedet
2011. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jujujujujujuj
2011. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elsőre megbuktam, de másodikra már átmentem, de egy árva forintott sem adtam a vb-nek!!! nem értem hogy minek kezditek el ha tisztességesen nem tudjátok letenni-levizsgázni, én biztos hogy kapásból 5 évig nem adnák joksit olyanoknak akik megpróbálják lefizetni a vbt, magyarul megvenni a joksit!!!!!
2011. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, mi az a joKsi? :DD
2011. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az oktatónak adott pénz sok esetben el sem jut a VB-ig, az oktató tartja meg. Azért mész át mégis, mert nyugodtan, abban a hitben vezetsz hogy át fognak engedni. De ha pénz nélkül ugyanilyen nyugodt tudsz maradni, szintén át fogsz menni....


A VB nem buktathat ok nélkül, és jellemzően nem is nagyon szoktak. Persze vannak nagyon genyó VB-k, de kb 100ból 1, korántsem annyi mint ahogy ez híresztelve van. Az emberek azért buknak mert idegesek, nem figyelnek. Amikor már tejeltek, akkor már nyugodtabbak és nem is hibáznak. Amúgy pénz ide pénz oda, aki nagyon nem tud, azt jellemzően nem szokták átengedni. Amúgy pedig az autóvezetést is el lehet felejteni elég könnyen ha nem gyakorlod...

2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!