Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldi rendszámmal érdemes...

Külföldi rendszámmal érdemes kockáztatni autopályán?

Figyelt kérdés

Külföldi autorendszám, kb 30-35 km-t mennék oda vissza kb 70km). nemtudom meg e éri igy kockáztatni. ugy tudom hiába lassa a rendszámot meg nem büntethet, de nem tudom hogy meg e állithatnak vagy valami. ha hosszabb szakaszrol volna szo, akkor nem kockáztatnék, de igy megfordult a fejemben.


köszönöm a válaszokat es tapasztalatokat.


2011. jún. 14. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, még nem szabályozza törvény, hogy mehetsz- e magyar lakosként külföldi rendszámmal. De nem vagyok már nagyon képbe. Azért kíváncsi lennék én is egy biztos válaszra.
2011. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Felvidéki vagyok, szoval minden értelemben külföldi, a kocsi is, és én is.
2011. jún. 15. 00:12
 3/11 anonim ***** válasza:
3 éve él a megállapodás az eu-n belül,tehát megkapod a büntetést. szépen kipostázzák neked otthonra
2011. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. viszont most nézem utvonaltervezőt, amit ugy álitottam be hogy ne menjek a fizetős utakon. mégis irja az M0 és M1-et, viszont az lehet hogy ingyenes. segitene ebben valaki, mert a honlapon nem igazodtam el.


Szoval Biatorbágynal mennék fel M1-re, átt az M0-ra, és Dunaharasztinál jönnék le. kb 26km...

2011. jún. 15. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Az M0-s teljes egészében díjmentes (nem is autópálya, csak autóút).

Az M1-es 3,5 t alatti járműveknek Biatorbágy - M0 között díjmentes, de csak ebbe az irányba, visszafelé nem.

Szóval amit írtál, azon az útvonalon nem kell fizetned.


Ha viszont fizetős részen mész, akkor fizess, nem szép dolog, hogy próbálsz kibújni a fizetés alól, közben meg a magyar adófizetők szívnak többszörösen.

2011. jún. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha külföldi vagy és külföldi rendszámmal vezetsz akkor nyugodtan vezethetsz itt csak ha megbüntetnek egyéb szabálytalankodás miatt akkor ugyanúgy kell fizetned büntetést. És fizess autópálya díjat mert tuti rá fogsz kerülni a fizetős szakaszra, és ha lefotóznak akkor már büntetés is lesz belőle.
2011. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fizessél b*szdmeg az én pénzemből építették mégis fizetek érte én is, te egy fillért nem fizettél az építésbe és még így is bliccelni akarsz? Pofátlan szlovák paraszt.
2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsonak üzenem, hogy nem tehetek rola, hogy 12 km-vel a határon tulra születtem!!!!
2011. jún. 15. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha sajnálod azt az 1650 ft-t, akkor menj főutakon, azt kész. Ennyi
2011. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már megoldodott, mert másik iránybol megyek, ugyhogy megveszem. csak azért sajnáltam mert 30km-t mentem volna rajta. de igy már több, igy megéri, gyorsabb.
2011. jún. 15. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!