Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Balaton északi partján...

Ha a Balaton északi partján traffipaxoztak le a Badacsony környékén, akkor az lehet, h Szombathelyi rendőr kapitányságról jön levél?

Figyelt kérdés
Csak még levél értesítőt kaptam és csak holnap megyek be érte,és fogalmam sincs h miért kaptam levelet a szombathelyi kapitányságról,amikor életemben nem jártam a környéken sem.ezért gondolom h a badacsony környékén fotóztak le...
2011. jún. 27. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ország onnan kapja a gyorshajtás büntijét...
2011. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen foglalkoznak már országszerte a gyorshajtásos ügyekkel, teljesen mindegy, hogy hol volt a gyorshajtás, mindig onnan küldik.
2011. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez most komoly???neeeeeeeee
2011. jún. 27. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyisd meg ezt az oldalt:

[link]

Az oldal bal szélén magyarázatot találsz mindenre, ha az értesítőn lévő iratszámot és a rendszámot is beírod, máris látszik mennyit fogsz fizetni (min. 30000)!

Az honlap további részein találsz iratmintát, és leírást, hgy miként kell részletfizetést, vagy halasztást kérni!


Nekem pont ma jöttek ki a csekkek a részletfizetéshez! Jól el lehet húzni a fizetést, engem április elején mértek be, és az első részletet július végéig kell befizetnem! :D

2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, és a kozigbirsag-on fent lesznek a fényképek is!

:)

2011. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.sokat segítettél...
2011. jún. 27. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként te mire hivatkoztál,h megkapd a részlet fizetést????
2011. jún. 27. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy az utóbbi időben megrendült az anyagi helyzetem.

Szerintem megadják mindenkinek aki kéri, mert kell nekik a pénz, ugyanis a költségvetésből nem kapnak eleget, bírságból kell összeszedniük a működési költségeik egy részét!

2011. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És hova küldted a levelet???
2011. jún. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!