Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb 0,5-1 méter után lefullaszt...

Kb 0,5-1 méter után lefullasztottam a kocsit 3x, többet most nem próbáltam meg . Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

sosem vezettem még kocsit, semmit se csak biciklit :D, de most otthon az udvarban kipróbálhattam , és így sikerült .

16/f


van akinek elsőre megy ?


2011. júl. 4. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

aki tudja, hogy hogy kell csinálni, mert elmagyarázzák neki, annak megy :D figy, sztem légy óvatos, nehogy kividd a kerítést, vagy a ház oldalát, mert van olyan ismim, akinek sikerült :D

Ha akarod: ráindítasz, benyomod a kuplungot, beteszed 1esbe, és óvatosan engeded fel a kuplungot, míg nem érzed, hogy máshogy zúg az autó.. ezen a ponton megállítod a kuplungot, és adsz mellé egy nagyon kicsi gázt, aztán engeded fel a kuplungot.. fékezésnél elkezdesz fékezni, mikor rángat, benyomod mellé a kuplungot is, és úgy fékezel tovább.. ennyi

2011. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áá nem azért kerítéstől szerencsére még messze jártam , meg ma már nem próbálgatom , majd máskor :)
2011. júl. 4. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
A szomszéd kissrác pont így landolt a túlsó szomszéd kertjében. Benn volt a slusszkulcs és rükvercben volt a váltó. A gyerek meg csak fogta a slusszkulcsot és indítózott. Pedálhasználat nélkül. A többit mindenki fantáziájára bízom.
2011. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se ment elsőre. Először lefulladt a Dacia aztán mondta fater hogy kicsit nagyobb gázzal. De túlságosan nyomtam neki és pörgő kerékkel megindult, erre kiabál hogy fék! Én pedig fékeztem csak a kuplungot nem nyomtam ki és rángatva lefulladt. 10 éves voltam. Mind ezt a kertben. 1-2 évvel később pedig egy dízel Opelt vezettem, annál csak a kuplunggal kellett játszani. Ezután vezettem a Suzukit, de azt már a határban akkor már jól ment az elindlás és már csak a váltásokat gyakoroltam, de az ment elsőre. Ne aggódj lesz az jobb is. Nekem már meg van a jogsim is. 17/f
2011. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy 1/4 gáz mellet csúsztasd a kuplungot. Ha elindul, talán még meg bírsz állni időben.
2011. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 a_maestro_főnök válasza:
Te még nagyon fiatal vagy jogsihoz. Én legelső alkalommal felpörgettem a motort 4500ra (1ben) xDXD aztán gázt neki módszerrel 70el szaggattam az autót. Tesóm meg üvöltött hogy lassíts lassíts! Bátor ember de akkor rendesen kapaszkodott :DDD most a tolatást tanuljuk, szerinte rallyversenyző leszek. XDXDXD
2011. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, elsőre én is alig bírtam elindulni lefulladás nélkül...akkor voltam olyan 16 és fél...17 éves korom óta (szal másfél éve vezetek), jogsi után 2-3 hónapig kicsit izgultam mikor kocsiban ülök, azóta vezettem németbe, pestre szal sok helyre és csukott szemmel elvezetek mindent...hamar megfogod szokni, szóval ne aggódj!:)
2011. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D remélem
2011. júl. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!