Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam kreszből. Teljesen...

Megbuktam kreszből. Teljesen magam alatt vagyok. Volt már más is így?

Figyelt kérdés
Kocsiból van jogsim már 4éve, de most itt angliába leakarom rakni a nagymotor jogsit.Ma voltam KRESZ vizsgán de nem sikerült 1 pont kellett volna hozzá hogy meglegyen.Pedig sokat tanultam rá.Nagyon szomorú vagyok.Itt áll a mocim és nem ülhetek rá pedig nagyon jó idő van.már elvonási tüneteim vannak :S:S 22/F
2011. ápr. 16. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja a kreszt az ne akarjon vezetni...
2011. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha 1100kérdést megtanulsz akkor pofázzál.mellesleg feltennék 10kérdést valószínű 9-re nem tudnál válaszolni....
2011. ápr. 16. 21:29
 3/14 A kérdező kommentje:
ja és angolul
2011. ápr. 16. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Először is,ez nem a lelkizős kategória,de,ha már feltetted,akkor hozzáfűzök valamit.Én is megbuktam az első kresz vizsgán.Elég spéci oka volt,a tájékozatlanságom volt az oka.Másodszorra hibapont nélkül mentem át.Én is csak azt tudom mondani,amit Te is,hogy 1100 kérdésből nem nehéz 4-10 kérdést feltenni,amire az ember nem tud választ.Még az előttem válaszolónak sem.Ezt azért tudom,mert van három oktató vezető haverom,akik közül az egyik vizsgabiztos is.Ők sem tudnak mindent tökéletesen.Ők is vizsgáznak időközönként és gyúrnak is rá előtte.Ugyanakkor,ahogy nem leszel Valentino Rossi,amiért leteszed a jogsit,úgy nem lesz tökéletes a kresz tudásod sem azért,mert levizsgáztál belőle.Majd legközelebb.Fel a fejjel!
2011. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A Drágám is megbukott. Aztán megint. Harmadszorra sík ideg lett,látatlanban ötször annyira volt maga alatt mint Te.

Két napig nonstop nyomta a KRESZ-programot a számítógépen,az összes kérdést és odavágó választ bebiflázva. Harmadszorra hibapont nélkül átment,fele annyi idő alatt végezve mint az utána következő.

Szóval lazulj a hétvégén aztán ha jövő héten NAPI 3-4 órát rászánsz akkor garantálom,hogy csont nélkül átsiklasz legközelebb. Fel a fejjel !! Kellemest! S.

2011. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Május 3.a a legközelebbi időpont az angol ünnepek miatt. Megőrülök addig, tiszta ideg vagyok meg szomorú
2011. ápr. 16. 23:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Igaz én itthon tettem le a KRESZ-t "B" kategóriára, de előtte 2x meg is buktam belőle... szar kedvem volt, és idegbeteg voltam, aztán mondtam magamba h csak azért is...és 3-4 napig csak bújtam a kresz könyvet na meg a munkafüzetet a maga pár ezer kérdésésvel, arról meg nem is beszélek, hogy még suliba az órákon is azt töltöteggetem, meg olvasgattam, osztálytársaim már hülyének néztek, de nem érdekelt. A munka pedig meghozta gyümölcsét.


Sok sikert.

2011. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem jogsim van, de a motorom nem akar összeállni. Hirtelen nem tudom melyik helyzet szarabb, de ne aggódj, lesz még idén jóidő. :)
2011. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:D Milyen mocid van?
2011. ápr. 17. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Pannónia, mi más.. :D

De ha júniusig nem áll össze akkor veszek valami műszakis gyorsaságit, mert ez nem állapot. :(

2011. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!