Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsi? Mikor, hogyan? Mindent...

Jogsi? Mikor, hogyan? Mindent szeretnék tudni.

Figyelt kérdés
Hogyan kell elkezdeni? Szeretnék minden lépést tudni, lehetőleg árral/összegekkel. És véleményt is írhatnátok, hogy mi a véleményetek arról, ha valaki 17 évesen jogosítványt szerez. Egyébként nehéz? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Köszi.
2011. júl. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az árak iskolánként változnak, nekem 130ezerből kijött minden, de én nem vettem pluszórát és nem buktam egyszersem. Véleményem arról, aki 17 évesen szerez jogsit? Jó dolog, én is akkor tettem le, és nem bántam meg, jól vezetek. Nem nehéz amúgy, de ez függ tőled is, tehát h mennyire vagy hozzá béna vagy jó:)
2011. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Keresel egy autósiskolát a közeledben, lehetőleg olyat ahol már sok ismerősöd végzett így tudnak róla véleményt mondani. Bemész megmondod, hogy mi a helyzet, szeretnéd letenni a jogosítványt. Ott nyilván elmondják, hogy mikor, hogyan tudod elkezdeni és mi kell hozzá. Az első lépés az elsősegély. Vizsga. Aztán kresz. Vizsga. Utána pedig a gyakorlat, rutin a rutinpályán és városi közlekedés. Vizsga. Fizetni részletekben kell. Szerintem olyan 150-re számíts. És én úgy gondolom, hogy jó dolog, ha valaki korán jogsit szerez. A nehézség meg...figyelj, van olyan ismerősöm akinek 8adszorra sem sikerült, meg olyan is van akinek elsőre, aztán egyik sem hülye, sőt aki 8szor megbukott egy fiús beállítású csaj, sokkal közelebb állnak hozzá a mindenféle műszaki dolgok aztán mégis. Úgyhogy ne abból indulj ki, hogy ki mit mond a nehézségről.
2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19:16 vagyok, és egyébként én is lány vagyok. 18/L
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, basszus, tényleg.:S Csak keresőben rákerestem, aztán volt egy jogsis, azthittem sima egyéb kérdéseken belül is egyéb kérdések..:/

Amúgy köszi mindenkinek, már várom, hogy betöltsem, remélem nem fogok egyszer sem megbukni..:D

2011. júl. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!