Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám folyton hallgatózik, és...

Apám folyton hallgatózik, és mindig mindent tudni akar. Titeket idegesítene?

Figyelt kérdés

Pl ha beszélek anyával bármiről, és ő csak 1-1 szót hall, akkor kitalál dolgokat, meg rákérdez, hogy ezt most mire mondtuk, stb -.-

Múltkor húgommal szórakoztunk a szobában, és valami olyat mondott, hogy "anya legyen a troll", de persze viccesen. Erre apa elkezd dühöngeni, hogy miért ge*izi le anyát :D Azt se tudtuk most mi a baja...

Kb 1000 hasonló dolog van.. :P

Meg bármit mondok (nem neki), akkor egyből kérdezget, hogy mi az, minek, stbstb..


2010. aug. 30. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit ideges ezekszerint, vagy valami baja van... Ha lehet ne törődjetek a beszólásaival, a kérdéseire meg csak annyit kell elmondani, amennyit amúgy is elmondanál. Magyarázkodni sem érdemes...
2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem ideges, de nagyon könnyen felhúzza magát.

Amióta az eszemet tudom, ilyen.. Folyton rákérdez mindenre.. :/

2010. aug. 30. 12:39
 3/14 anonim válasza:
Megöli a kíváncsiság! Ismerős. Talán lehet hogy azért mert ő is szeretne néha néha beszélgetni veletek,vagy csak azért mert anyuddal többet beszélgetsz. de ha lehet kérd meg hogy ne halgatózzón,úgysem azt hallja amit beszéltek és csak kitalál rá valamit. Inkább beszélgessetek több időt, és úgy hát ha nem fog hallgatózni.
2010. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

apám ugyanezt csinálja, dettó. beszélgetünk, halkan - anyámmal és húgommal, ő a ház másik végéből odakiált, hogy "mi? tessék? mi az?".

mást nem tehetsz, mondd neki, hogy "semmi gond, egymással beszélünk, nem rólad van szó".

apud hány éves? :D mert pl. enyém kezd átmenni nagytata üzemmódva kor miatt, kicsit olyan, mint amikor azt mondod, hogy "klimaxos nő". zsémbes és öreges. :/ :D

2010. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, kezdj hosszú magyarázatba a menstruációdról.
2010. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyával se szoktam úgy igazán beszélgetni. Csak ha mondjuk főzünk, akkor megkérdezek 1-2 dolgot, vagy ilyenek. Nem valami beszélgetős család..
2010. aug. 30. 12:40
 7/14 A kérdező kommentje:

Iiigen, enyém is ugyanolyan mint a tiéd :D

Lassan 50 éves lesz amúgy.


A menzeszes ötlet jó :D

2010. aug. 30. 12:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,szintén nem beszélgetős a família.És igen,eléggé idegesítene,ha olyat találnának ki rólam,ami nem igaz.:S
2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

az enyém is hasonló, ha hallja h veszekedtünk anyával megvárja mig anya elmegy vagy vmi aztan feljön kérdezpsködni de mindent tudni akarok mit minek mikor miért,ha mobilon beszélek aztis kérdezi h kivel beszéltem, ha baratomhoz megyek megkérdezi miért megyek már megint mit csinaltok stb:D ha megkérem h vigyen fel a városba akkor mikor jövök hányra mit veszek stb:D valamiért mindig tudni akar mindent, ha anya beszél telefonon aztis tolem kérdezi h anya kivel beszél már mit beszélnek:D néha idegesito de már 20év alatt megszoktam:D


20l

2010. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az én faterom is dettó ilyen :DDD
2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!