Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » GPS frissítése? (Kérdésed túl...

GPS frissítése? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elnézést ha rossz helyre írtam!

Szeretnék venni egy GPSt utazáshoz.Kaptam már kölcsön valakitől tudom hogyan működik.De egy valamit nem tudok,és ezt az ismerős sem tudta megmondani,hogyan kell frissíteni?

Havonta kell fizetni egy új térképért vagy évente?Mert amit kölcsönadott azt 2 éve vette és csak úgy volt,sajna egy útépítés miatt sikerült is vele eltévedni.Aki tud kérem segítsen!Köszönöm!

24/N.


2011. júl. 20. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ha van USB kábel e géphez akkor a nettbe beírod a márkát/típust és hogy frissítés letöltöd felteszed rá és kész
2011. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Fogalmam nincs lesz e hozzá USB kábel,mert még nem vettem meg magát a GPSt.Akkor erre figyelek,hogy legyen.

Ha letöltöm,milyen oldalon töltsem le és kb.mennyibe kerül és milyen időközönként kell letölteni?

2011. júl. 20. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Negyed évente adnak ki frissítéseket és ha nem olyan gépet veszel, amihez 1 vagy 2 évig ingyenes a frissítés, vagy esetleg régebbi térképpel árulják és egyszer frissítheted ingyenesen, akkor biza 20000 forintot is elkérnek a jogtiszta térképekért. Ezt az üzletben is megcsinálják neked, de a leírásában is benne van mit kell tenni.

Vagy torrentből letöltöd, de az nem jogtiszta és elég sok tudást igényel.

2011. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
USB kábelt meg akár a Tescoban is vehetsz.
2011. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Teszkóba júeszbí kábelt???? Az nem jó!!!!! Az rossz, rohadt szemét multi. Menj el a médiamárktba és ott vedd meg háromszoros áron!
2011. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Így már érthető.Azt nem tudtam hogy ez a leírásban is benne van.Így akkor bátran merek venni.
2011. júl. 21. 09:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!Majd valami jó minőségű kábelt beszerzek valahonnan.
2011. júl. 21. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Ké4rdező, nem neked írtam a jó minőségű kábelt. Teljesen ugyanaz a minőség, amit a teszkóban olcsón megkapsz.

Esetleg megmondanád, milyen térképszoftver van a PNA-n?

pl: iGo, Tomtom, Garmin, Smart2Go?

Esetleg tudnék segíteni térkép ügyben.

2011. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gergő vári válasza:

Nekem minden évben ez a srác frissiti a térképeimet, korrektül.


06-70-674-1194 Attilának hivják.

2013. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!