Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsival mit tanácsoltok?

Friss jogsival mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam meg a vizsgát,már voltam fényképezkedni és már alig várom,hogy mehessek érte.

Imádom az autókat a gyorsulást,alig várom már,hogy a mi "kis" Mondeónkat vezethessem.


Valami tanácsot tudtok adni,mire kell figyelni így még az elején?


A ti tapasztalataitokat is megoszthatjátok. (szívesen olvasok bármit ezzel kapcsolatban)


Köszönöm :)

18L


2011. aug. 5. 10:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Maga az autó ilyen: [link]



Imádom,bár még nem sokat vezettem.

2011. aug. 5. 10:59
 2/11 Réti bubuzér ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy pár hónapig még ne vezess egyedül, legyen melleted mindig valamki, aki már régóta vezet. Az a tapasztalat, amit az oktatás alatt szereztél még nagyon kevés.
2011. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem adnék a kezdebe egy mondeót:D túl nagy a nyomaték,lefulladsz nehéz vele kanyarodni mert hosszú stb..
2011. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt tudom. Sokan mondják,hogy a jogsi megszerzése után kezd igazán megtanulni az ember vezetni.

Apa nem engedne engem még úgysem el egyedül,ami érthető is.


Köszönöm neked :)

2011. aug. 5. 11:05
 5/11 A kérdező kommentje:

11:03!

Nem adnál? :D

Az tény,hogy nagyon érzéssel kell elindulni,mert könnyen lefullad.

De majd megszokom idővel...

Egyébként nekem ezek a "hosszú" autók tetszenek igazán.



Nektek kedvencek?

Linkelhettek is kocsikat! Szeretek nézelődni :)

2011. aug. 5. 11:07
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem még ezek is gyönyörűek: [link] (főleg hófehérben)



WOLKSVAGEN PASSAT:

[link]

2011. aug. 5. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még nyugi. Csak ne gyorsulgass. A jogosítvány megszerzésével nem kaptál semmi mást, csak engedélyt hogy önállóan gyakorolhass. Tudom elég rosszul hangzik, de még évek kellenek hogy minden téren és körülmény között biztonságosan tudjál közlekedni.
2011. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

11:16!

Nyilván óvatosan kell még vezetnem. És teljesen igazad van :)


Egy olyan apa mellett akinek már a 80 is elég (és annál több soha :D),nem kell "féltenetek". :)

2011. aug. 5. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajna Apukád nem fog tudni beavatkozni túl sokat ha húzós helyzetbe kerülsz. De máshogy nem tanulod meg, csak ha gyakorolsz. Szól max Apukád csak tanácsokat fog tudni adni, de effektíve az adott helyzetet nem fogja tudni megoldani. Ezért óvatosan, vigyázva magadra, és másokra is.

Jó gyakorlást neked! :)

2011. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

11:26!


Köszönöm szépen! :)

2011. aug. 5. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!