Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen hangszórót kellene vennem?

Milyen hangszórót kellene vennem?

Figyelt kérdés
nem tudom el dönteni rengeteg márkát végig néztem fölég MNC-ket mert azt halottam hogy jók (bár mások szerint nem) de alapvetően az a problémám hogy hátsó hangszórókat mindig ovális alakítják ki (nem értem miért) és nekem célszerűbb lenne kerek hangszórókat rakni hátra mert akkor nem kellene annyit fúrnom faragnom.
2011. aug. 24. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az MNC-nél a somogyi is jobb. minőségben, tartósságban. nem feltétlenül vennék én se oválokat, nekem nem tetszik a hangjuk. lényegében bármilyet vehetsz, sokat nem vesztesz vele, ha a gyári fejegységről hajtod, mert hangzásban ugyanaz lesz.
2011. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én egy JVC KD-G321-es fejegységet használok és ahhoz kellene. Olvastam hogy különböző zenei stílusokhoz is különböző hangszórók kellenek ez igaz?
2011. aug. 24. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a haverom eladó autójából "örököltem" két hátsó

hangszórót/2utas/-nagyon szépen szólnak.

Nem oválisak.

Szerintem jó választás a Devil/MNC/!

2011. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szép hangzást akarsz akkor a belépőszintű kategória: mac Audio


Amúgy valami Pioneer vagy Audio System lenne jó!


Az pedig hogy a hangszórók különböző zenei stílusokhoz vannak kitalálva: az komolyabb Hi-Fi konfigurációknál érvényesül (külön egy első szett(közepek,csipogók)-külön erősítő neki , külön monoblock és külön subwoofer)


Amúgy ha meg csak sima fejegységgel szeretnéd hallgatni (ami valós - RMS - teljesítményben 4x10 - 4x20W lehet oly mindegy milyen a márkája hisz nincs terhelve nagyobb dB-el és ráadásul a frekvenciákat sem állítod be olyan jól a fejegységen mint egy komolyabb erősítőn)

2011. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Mac Audio-t érdekes hogy szét vannak válogatva autó gyártókra. Amúgy abban igazad van hogy nem akarok komolyabb autó hifi berendezést de olyan rosszul szol most mint egy régi Videoton tévé és ezen akarok változtatni
2011. aug. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!