Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi kell ahhoz, hogy érvényes...

Mi kell ahhoz, hogy érvényes kötelezőm legyen? Azon túl, hogy van egy biztosítási kötvényem és egy befizetett csekkem? (-amit ők küldtek ki a nevemre és címemre-)

Figyelt kérdés
Ennek ellenére azt mondja a biztosító, hogy nincs érvényes biztosításom és még meg is büntethetnek?
2010. nov. 12. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is "csak" csekkem és kötvényem van.

Nem értem miért ne lenne érvényes.

2010. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől még nem lehetsz nyugodt, hogy van érvényes kötelező biztosításod. Én sem értem, és nyugodt voltam. De nem kaptam csekket. Telefonálgattam. Nagyon sokszor. Megigérték, hogy küldik. De nem jött azóta sem. Most azt mondják, hogy nincs is érvényes biztosításom. Pedig már van befizetett csekkem, kötvényem, az autó nincs kivonva forgalomból, nemrég műszaki vizsgán volt. És még most engem akar megbüntetni fedezetlenség miatt. Mi a francot csináljak? Nem tudom, hogy mit kellene bemutatnom, hogy van élő biztosításom. De azt mondják, hogy csak szerintem van élő biztosításom, szerintük nincs.
2010. nov. 14. 16:32
 3/4 anonim válasza:

Hello!

Nem tudom melyik biztosító mondhat ilyet,de ha van kötvényed és szerződésed ami kell hogy legyen hacsak nem online kötötted akkor van biztosításod is.Olyan nincs hogy van kötvény és nincs biztosítás!

Üdv.Szakmabeli

U.I. Ha gondolod én segítek eligazodni csak írj nekem.

2010. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van ilyen! Melyik biztosítónál vagy? Múlt héten küldték a papírt, hogy 3 hónapja megszüntették a biztosítást díj nem fizetés miatt. De a befizetett csekk nálam van. 3 nap múlva fizettem, mint ahogy megkaptam a csekket. Szerintem ez nem késés, vagy ez már annak számít?
2010. nov. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!