Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol vannak Magyarország...

Hol vannak Magyarország felett a légi folyosók? Légifolyosó alatt élni egészségtelen?

Figyelt kérdés
A mai napon délután felnéztem az égre, 15 csíkot számoltam meg. Mivel nemléteznek csík alakú felhők azt feltételezem hogy légifolyosók. De 15 perc után letisztult az ég. (Pécs)
2011. okt. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nincsenek igazán légifolyosók, vannak viszont állandó jelleggel zárt, és ideiglenesen zárt légterek..

Gyakorlatilag semmilyen veszélyt nem jelentenek az alattuk élőkre...

2011. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy "légifolyosó" alatt élünk, pontosabban a Ferihegyre menő gépek egy része épp fölöttünk halad át (és mivel elég közel vagyunk, itt már igen alacsonyan szállnak). Semmiféle negatív hatását nem tapasztaltam a dolognak, csak hogy ha nyitva vannak az ablakok, akkor iszonyú hangos, amíg elmegy a repülő, nem halljuk szinte egymás hangját sem, de csukott ablaknál nincs ilyen gond.

De ha te csíkot látsz az égen, akkor feltételezem, még ez sem probléma nálatok :)

2011. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!