Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen kezdőmotort vegyek?

Milyen kezdőmotort vegyek?

Figyelt kérdés

3évig jártam egy Aeroxal

1évig egy Yamaha DT 125-el


Most jönne a következő csak azt nem tudom hogy innen hova tovább?

Túra/Túra enduró kategóriában nézelődöm.: Ami elsőre nagyon bejön az a Honda Transalp.De BMW Gs se lenne rossz,a lényeg h 1 millióig megússzam..ja és lehetőleg ne 1000-es legyen azt még szerintem kihagynám.:) Mondjuk van aki bicikliről rögtön azzal kezdi.:)


2011. okt. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Suzuki DL 650-es?
2011. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy egy Honda XRV 750 Africa Twin, ennek igazi kultusza van!
2011. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 év után kérdezned kell ,hogy milyen motor kell neked ,akkor én ajánlom neked az elektromos kerékpárt!!!!
2011. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én valamelyik 600as hondát ajánlanám, cbr, cbr ezek
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én valamelyik 600as hondát ajánlanám, cbr, cbr ezek


ezek a mostani nagyendúrók igazából csak kövesre jók, terepre egyáltalán nem, max kisebb földutakra, de ott is csak ahol kemény a föld... egyébként ha elhasalsz egy nagyköbössel, azt elég nehezen állítgatod föl, az egyik az, a másik pedig, hogy törik szépen rajta minden, meg egyébként is ezeket kövesre tervezték

2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

cbr, cbf ezek*


amúgy jutottál valamire?

2011. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Túra Enduró vonalon maradtam...és abból csak a Honda Transalp jöhet szóba(amivel éppen most járják körbe a világot):)

http://www.youtube.com/watch?v=-Hqq1DUH7l4

Szóval rossz nem lehet,és jobb is így..nem egy bikaerős gép,180 körül van a vége üveghangon,aminek valamilyen szinten örülök is mivel így nem igazán lehet elcsábulni.:)

2011. okt. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!