Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen gps-t vegyek?

Rukki kérdése:

Milyen gps-t vegyek?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár ember tapasztalata,véleménye.

Ki milyet használ,mi szar rajta,mi jó,egyebek.

Garmin 1350-t akartam/esetleg 205,bár az elég buta :D/,de olvastam róla pár véleményt és eléggé lehúzták.

Néztem navon n670et is,de kb ugyanez :D

Utána TomTom XL IQ Routes,ezt viszonylag dícsérték.

Milyet vegyek?

Vagy ti mit ajánlanátok,nem feltétlen ezek közül.

Előre is köszi.

Üdv


2011. okt. 24. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állítólag a Tom-Tom a legjobb. Én biztos azt fogok venni
2011. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a lényeg hogy Windows alapú legyen.
2011. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt garminom, 1350, asszem. Borzalmas volt, de tényleg. Nagyot csalódtam. Utána vettem egy Globe HD-t IGO Primo-val, és ezzel nincs semmi komolyabb problémám.
2011. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én akkor ábrándultam ki az összesből, mikor végigtapiztam őket egy üzletben, és mindnek rezisztív kijelzője volt, a 60-70 ezresnek is. Annyi pénzért már nagyon jó telefont lehet kapni, amin ugyanolyan jól megy az iGO.
2011. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy Asus R600-am van. Semmi gondom nincs vele ( pedig nem egy korszerű darab).
2011. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ismertebb nevek csak drágábbak,szerintem sokszor van jobb olcsóbban is.

Nekem eddig ez volt a legpozitívabb csalódás:

[link]

2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:19-hez

A 60-70 ezresen full Európa van általában, az ezért vett mobiltelefonra Te felrakod neki a warez cuccot?

Mondhatnád, nem tart az semeddig, de sokan nem buherátorok, megvenni és használni akarják. (Igen, én még WC deszkára is felrakom az IGOt).

És azért ne feledd, hogy 4.3-as kijelző kell legalább, azt már látom szemüveg nélkül is, viszont én például nem vagyok hajlandó pingpongütőnyi telefonnal szaladgálni... (most 3.5-ösöm van, nagyobb nem kell, azon is fut az IGO, ritkán kellett használnom, mondanom sem kell van csak navim 4,3-as és egy 7"-os is).

Mindkettő telefonkihangosítónak is jó.

Alapkérdés persze, mennyit használná a kérdező.

2011. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt ...

[link]

:))

2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

@17:01

Igen, pont így vagyok vele én is. Nekem is csak 3,5"-os telefonom van, de én beteszem a műszeregység elé, így látom. De azon is gondolkodtam, hogy navinak nagyon jó lehet egy 5-7"-os tablet is (főleg, ha majd integrálják a google naviba a pillanatnyi sebességkijelzést).

2011. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyél Wayteq x850-et. Ha neted van, akkor lesz rá igo-d is. Jó kis gép,újonnan 20 ezer alatt találsz, könnyű rá bármelyik navigációs programot feltenni.

Nekem Mio C520 volt előtte, amit horror áron vettem 4 éve. A mostani wayteq sebességbe lekörözi, nem is egyszer.

2011. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!