Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen a forgalmi vizsga?

Milyen a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Pontosítva a kérdést Neked milyen volt, merre kellett vezetned, sikerült e elsőre, korrektek voltak e és ,hogy nem zavart e, hogy egy idegen ül hátul, akinek kénytelen-kelletlen is belenézel a szemébe mikor visszapillantóba tekintesz?
2011. okt. 26. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Na az szuper , és zavaró volt neked a VB? és az egy év hogy telt vezetés-ügyileg? ...és mennyit vártál a vizsgaigazolás leadása és a jogsi kézhez kapása között? :)
2012. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2013. December 6.-án volt a vizsgám. Aznap reggel tiszta jég volt minden, így kb. 5 perccel később értünk oda


A vizsgáztató rendes fickónak tűnt, az oktatóm beszélgetett vele mialatt mentünk (gondolom el akarta terelni a figyelmét :D), de egyszer csak kérték hogy forduljak be jobbra egy lámpánál, ezt a buszsávba sorolással kezdtem volna el, igen ám de nem vettem észre nagy idegességembe meg színpadias nyaktekergéseim közepette, hogy a záróvonal végére rámentem (kb. öt méterrel előrébb szűnt meg, de elsiettem a sávváltást)

Rögtön félreállítottak, elmondták hogy látják hogy ügyesen kezelem az autót és hogy mindenre odafigyeltem, de SAJNOS ez most bukta...


Holnap reggel megyek újra vizsgázni, de már úgy érzemhogy ez se fog menni

2014. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

NRJ Ez volt az utvonald?

5. Vas Gereben u. - Üllői út - Lakatos út - Nefelejcs u. - Gillice tér - Vas Gereben u.ha igen mi volt benne nehéz?

2015. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bakos G. Bence ***** válasza:
sikerult?
2019. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!