Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Opel Astra F acélfelnit...

Opel Astra F acélfelnit lefesthetem így?

Figyelt kérdés
Matt feketére akarnám majd lefesteni, a kereket leszedném, alaposan megtisztítanám, egy kicsit lecsiszolnám, ahol látom, hogy rozsdál, majd lefújnám a festékkel, a gumi rajtamaradna, de azt kitakarnám valahogy.
2011. nov. 23. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ugyen miért ne lehetne?
2011. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, lehet.

Festék vagy barkácsboltban lehet kapni széles papírszalagot, azt körberagasztod a felni pereménél, a többi részét a guminak letakarod újságpapírral és mehet a festék. Ha rendesen ragasztottad a papírszalagot, akkor egy csepp festék se lesz a gumin.

2011. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Karosszériára se menjen.
2011. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 joe90210 válasza:
Hőálló festékkel szigorúan
2011. nov. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kik10 ***** válasza:
Szerintem ne! Opel astra hülyén néz ki matt feketén. Rakjál lá akkor már lakot.És elötte csiszold le majd gletteld és alapozd utána jöhet 2 vagy 3 réteg festék és utána a lakk. :D
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rámegy a dísztárcsa, akkor mindegy mi van alatta.
2011. nov. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezen már túl vagyok.Nekem is astrám van,bár ez lényegtelen.Tavaly festettem le,mára úgy átette a rozsda,hogy alig látszik valami.Meló meg elég sok volt vele.Egy napig szarakodtam vele.

99.99%-ban lecsiszoltam a rozsdát.Brigéciollal lemostam,utána vízzel,majd megszárítottam.Négy réteg festéket felhordtam rá kívül-belül.Ez tavaly novemberben volt,mára megint neki kéne állni,de én inkább veszek óccsóér 4 acélfelnit.

2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat ! :)
2011. nov. 26. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló valamit félreértett, nem az egész kocsit akarja matt feketére lefesteni, hanem csak a felniket!


De abban igaza van, hogy matt feketén az egész kocsi hülyén néz ki, én is láttam már olyat.


Vissza az eredeti kérdésre:

A felnit olyan színűre festheted, amilyenre akarod!

2013. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!