Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M1 felől M5 re szerda delután...

Ryan kérdése:

M1 felől M5 re szerda delután 2 körül melyik a jobb útvonal M0 vagy Lágymányosi esetleg Petőfi híd?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én minden időpontban kerülöm a déli M0-t... A Lágymányosi híd jó megoldás lehet, az Egér-út felől közelítve.
2011. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn járok arra csak hallottam hogy az M0 nem egy jó választás. Köszönöm
2011. nov. 25. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az M0 az egy jó nagy zsákbamacska, kihagynám.
2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az M0 mindenképp egyszerűbb, meg gyorsabb is, de ha épp van valami baleset, elakadt autó, akkor elég gáz tud lenni. Ha bevállalod a kockázatot, akkor inkább a M0-t javaslom, pláne du.2-kor.
2011. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs baleset, akkor M0, ha van akkor minden más gyorsabb :)

Az M1-en halgass rádiót ( bekapcsolt TA/TP ) mellett, ott mindig bemondják, ha gáz van. Ha nincs akkor mehet az M0.

2011. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami persze semmit nem jelent, mert előtted 500m-re ugyanúgy lehet bármilyen baleset/elakadás :)
2011. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, de az lehet a városban is. Ennyi erővel menjen vonattal. :)

( de ha lehal egy tehervonat a déli vasuti összekötőn az előtted lévő térközben, és a fradiban nincs szabad gép, az ugyanúgy csöcs.. ne menjen sehova .. ).

2011. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó persze csak ha a városban van bármi előtted, sokkal nagyobb esélyed van kikerülni, mint a 0-on, ahol se előre, se hátra... Még egy záróvonalon illegális megfordulás is necces, mert vannak kanyarok, és 100al száguldó autóknál én nem biztos hogy nekiállnék csak úgy forgolódni...
2011. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért megnézem, a nulláson te hogy fordulszu vissza záróvonalon, amikor középen végig beton elválasztó elemek vannak lerakva :)
2011. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja jó ezt nem tudtam, látszik sűrűn járok a nulláson :P szökőévben egyszer. Ha parkolni akarok akkor nem megyek ki olyan messzire....


Nincs egy olyan szakasz ahol csak sima záró van? Rosszul emlékszem?

2011. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!