Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogsit le lehet tenni egy...

A jogsit le lehet tenni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon intenzív kurzus, és minden elsőre sikerül. Megoldható ez egy hónap alatt? Vagy esélytelen?
2011. dec. 18. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Abszolút esélytelen! Ne is gondolj ilyesmire.
2011. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A-aa. Nekem az első vezetésórám és a vizsgám között k.b. 2 hónap telt el, és ez tudtommal igen jó időnek számít.
2011. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm kevesebb mint egy hónap alatt lerakta. De ő előtte ismerte a kreszt, és sokat vezetett, volt tapasztalata, és mindenkit lefizetett aki szembe jött vele. Pl.:nem kellett vezetnie, mert beírták neki az órákat, hogy vezetett. Meg is van róla mondjuk a véleményem... Normális körülmények között szerintem 2 hónap, plusz-mínusz fél hónap.
2011. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
+ Figyelembe kell venni, hogy az adott helyen az oktatók mennyire leterheltek, mert ha heti 2 órát tudsz vezetni, akkor már kiszámolhatod, hogy mennyi idő lesz....
2011. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elméleti síkon lehet, hogy lehetséges, a gyakorlatban biztosan nem.


A KRESZ 30 óra, elvileg az lenyomható hamar.

Utána kell időpont KRESZvizsgára, ha időben bejelentkezel akkor az is összejöhet.


A vezetés más tészta, mert ott napi max 2 vagy 3 óra a megengedett, ergo tegyük fel min. 10 nap. A vizsgákra sem tudsz előre jelentkezni, mivel csak KRESZ után tudsz rutinra, majd rutin után forgalomra jelentkezni.


Necces.

2011. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig össz-vissz egy hónapom lenne rá. Viszont azt teljesen annak tudnám szentelni. (Egy hónapig otthon leszek semmi dolgom nem lesz, aztán jövök külföldre.) És ha eleve úgy megyek, hogy már ismrem a KRESZ-t? És vizsgágra hamar bejelentkeznék? KRESZ vizsgára rögtön, amint lehet, azután mihelyt megvan rögtön bejelentkezni rutinra, rutin után pedig rögtön forgalomra (azt hiszem 10 nappal vizsga előtt lehet jelentkezni). Abszolút kivitelezhetetlen?
2011. dec. 19. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondom, nem abszolut kivitelezhetetlen, csak gyakorlatilag tűnik annak.


A KRESZ tanfolyamot hivatalos helyen ígyis úgyis ki kell járnod. Ehhez találnod kell egy olyan iskolát, ahol most és azonnal indítanak egy tanfolyamot neked, ami mondjuk egy hetes (én ilyenről nem is tudok, csak 2 hetes intenzívről) és már a beiratkozáskor kérned kell KRESZ vizsga időpontot, akkor talán 1 héten belül kapnál is.

Persze a vizsgán át kell menned.

Ezután keresned kell egy oktatót, aki kb. másnaptól a rendelkezésedre áll a naponta levezethető maximum óraszámra (2 vagy 3, nem emlékszem pontosan).

A rutin vizsgáig talán 10 levezetett óra a kötelező, vagyis ez mondjuk 5 nap. Ha nagyon nagy szerencséd van és azonnal a KRESZ után jelentkezel rutin vizsgára akkor talán a 6. napon le is tudsz vizsgázni.

Ezek után rögtön jelentkezel forgalmi vizsgára, de 20 órát kell levezni, ez akkor 10 nap. Tehát a 11. napon tudsz vizsgázni - ha kapsz időpontot.


Összesítve a vezetésre 100%, hogy rámegy 5+1 ill 10+1 napod. Ez 17 nap. A kérdés, hogy 13 nap alatt le tudod-e zavarni a KRESZ tanfolyamot ÉS a vizsgát.


Természetesen mindenből elsőre át kell menned.

2011. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak éppen a kategóriát nem írtad le. Nem mindegy, hogy kamionra vagy autóra vagy mire... amúgy akármi is lenne 1 hónap nagyon kevés idő, szóval nem lenne meg.
2011. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Személyautóra gondoltam.
2011. dec. 20. 21:51
 10/13 anonim válasza:
Én 0 tudással fogtam neki a hajtáshoz, és 1 hónap alatt meglett. 40 órát vettem. Nagyon unalmas volt, de úgy voltam vele, hogy minél előbb, annál jobb. Minden nap hajtottam 2 órát, volt mikor szombaton is. Utolsó napokban azért szét lettek dobálva az órák, hogy a vizsga nap előtt tudjak még gyakorolni egy picit. Ha előbb kezdtem volna, akkor nem kellett volna siettetni a dolgokat, de csak így fértem bele az időbe. Ez volt nov. végén, a következő vizsga meg most lett volna 16.-án , és féltem, hogy nehogy behavazzon addigra. Minden meglett elsőre. Ha nagyon akarod, akkor meglehet csinálni.
2011. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!