Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Komolyan egy hónap mire...

Komolyan egy hónap mire megkapom a jogsit?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bent a központi okmányirodába Budapesten.

Ott is rohadt sokat várakoztam. de közben hallottam hogy néhány embernél 2 hetet mondanak, meg vezethet papírral.

Gondoltam, majd nekem is az lesz, és de jó.

De, nekem meg azt mondták kb. 30 nap mire megkapom a jogsit, és kiküldik postán, és addig NEM vezethetek.

Komolyan ilyen sokat kell várnom majd?

És más miért vezethet valami papírral, én meg nem.


2011. máj. 27. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Papírral tuti, hogy nem vezethetsz. 2 hetet mondanak mindenhol, de kb 3-4 munkanap mire megjön.
2011. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jóska Pista Sanyi válasza:
Nekem 1 hét alatt megvolt.
2011. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első jogosítványosok nem vezethetnek azzal a "papírral", amit ilyenkor kapnak. Akiknek lejárt és cserélik, azok a náluk maradt "régi" jogsival és a meghosszabbítás tényét igazoló papírral vezethetnek a "papíron" szereplő dátumig.
2011. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ugye tudod, hogy a posta helyett választhattad volna, hogy személyesen érte mész és akkor pár nap alatt meglett volna???
2011. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és arra azt mondták, az se lesz előbb kész.
2011. máj. 27. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondani sokmindent lehet...
2011. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Anno bementem hétfőn, csütörtökön jött a jogsim. Tesómnak kicsit több volt, de neki sem volt 2 hét.
2011. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!