Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg nem kötelező hátul...

Tényleg nem kötelező hátul bekötni magam a kocsiba?

Figyelt kérdés
én úgy tudtam, hogy az..
2009. máj. 18. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy bekötetlen utas sokkal nagyobb valószínűséggel zúzza magát halálra egy ütköző, fejreálló autóban, minthogy meghal a bekötött öv miatt mert bennég.
2009. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%

nem csak a bennégés veszélye áll fent ha be vagy kötve. elég komoly belső sérüléseket tudnak okozni, akár halálosat is, igaz főleg a régebbi típusú kocsikban, az újabb biztonsági övek már sokkal biztonságosabbak ilyen téren is.

Nem azt mondom, hogy nem kell bekötni magunkat, de előfordulhat, hogy szerencsésebb kirepülni a kocsiból...

2009. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Srapnel válasza:
24%

"Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell bekötni az övet, be kell kötni, ahova be van szerelve gyárilag, de vannak helyzetek, ahol az ment meg, hogy nem vagy bekötve, mint az előtted író égő kocsis története"


Most akkor minek mondod? Valamelyik fele a mondatnak fölösleges, ha véleményt mondasz. Igen, van, amikor az a jó, hanem vagy bekötve, de annak sokkal kevesebb a valószínűsége, mint a másik esetnek. Mellesleg egy égő autóból még kevesebb esélyed van kiszállni, ha előtte még jól el is törik egy-két kezed/lábad, mert nem kötötted be magad.

2009. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért nem találod értelmesnek amit írtam, szerintem olvasd el még párszor... -.-"
2009. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!