Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, a Boeing vagy...

Melyik a jobb, a Boeing vagy az Airbus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"és a teljes számítógépes vezérlés, és digitális kijelzős pilótafülke miatt."


Szerintem te leragadtál a 747-100-nál Boeing téren...

2012. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindkét cég nagyszerű gépeket gyárt, de hát manapság már nem nagyon lehet rosszat gyártani. Mindkettőjüknek volt kevésbé sikeres, és igazi telitalálat gépei, és ez feltehetően így lesz ezután is.
2012. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Airbus-t kedvelem, 10-szer repültem Airbus A320-al,mindig olyan simán tették le,hogy nem lehetett tudni mikor értünk földet pontossan! :)))) Ès tetszik,hogy a kabinban is lehet tudni,mikor nyiltak le a futóművek,amikor dübörgő hangok jönnek futóművek felöl, és hirtelen egy biiip hang a kabinból, az Airbus A320-nak a legnagyobb gondja, hogy 10 évente egyszer beragad az egyik futomű... Vagy több! Imàdom az Airbust!
2014. márc. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
56%
Mindkettõ jó, de a Boeing szimpibb.Az Airbusban irritál, hogy minden computerrel akarnak megoldani.Oké, persze kicsi a hibalehetõség, de én szívesebben rábízom az életem két emberre, mint néhány tucat számítógépre.Amúgy én visszasírom a régi orosz gépeket, nagyon hiányzik a jó öreg Tu154-es :(( szerintem azok voltak az igazi Repülõk a maguk zajosságával és kerozinfalásával.Ma már sajnos nem repülnek, szóval ha választhatnék, a 737-esre tenném a voksomat.
2014. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én az Airbust szeretem jobban mert a pilótafülkébe picit több hely van a lábadnak mert a Boeingeken ott van a botkormány meg én Airbuson szeretnék pilóta lenni
2020. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!