Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Zűr az m7esen! Megállítottak...

Zűr az m7esen! Megállítottak ittasan jogsi nélkül, m7en kapcsoltak le. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül egy hónapja egy szürke volkswagen passat típusú szgk.-val mentem (volna) Keszthelyről Budapestre. Az m7en haladtam a 80as km-nél lévő agip kútra bementem és ott ittam egy gyors sört..Egyedül mentem.. A kutas gyerek felirta a rendszámom és nem telik el 3perc 190-220között haladhattam,siettem, a gyorsìtó sávban mikor mögöttem megláttam a rendőrautót amin ment a villogó de a szirénát nem kapcsolta be.. Visszalassítottam 130-140re ugye a megengedett körülire ekkor elémjött az anyósülésen lévő rendőr mutatta hogy kövessem.. Levezettek a legközelebbi pihenőhöz,igazoltattak,kibukott h nincs jogsi,szondát fujattak ahol 0,98at fùjtam..utàna aztmondták hogy ott kell hagynom a kocsit és bilincsbe kurtak és bevittek a siófoki rendőrkapitányságra..ahol egy másik szondát kellett fújnom és 0,96jott ki..Ezt nem tudom h sok vagy kevés,azt tudom h bűncselekmény 0,8felett!! Mivel nekem pár éve már vették el a jogosítványomat akkor 2,4volt az első vérvétel a második 2,6 (csutka részeg voltam és beledurrantam egy pirosnál szabályosan várakozó skoda fábiába..senki nem sérült csak legfőképp az én kocsim eleje).. Akkor másfél évre elvették valamint utánképzés +100.000ft rendőrségi perköltséggel együtt.. Azt a másfél èvet én kivàrtam addig nem vezettem se motort sem pedig autót. Nem raktam le az utánképzést azaz ez az eset jogsi nélkül történt..Kiküldtek egy határozatot kb 20napra az eset történte után h jogsi nélküli vezetésért 3honapig nem rakhatom le az utánképzést,valamint 30.000ft pénzbüntetés.. Akkor ennyi?!?! Mert úgy tudom egy ügyben csak egy határozatot hozhatnak?! Szó sem esett a határozatban az ittas vezetésről.. A pénz ki lett perkázva,szerintetek az még lehet külön vagy mi van?? Előre is köszönöm ha végigolvastátok nem épp rövidre sikerült kis történetem...
2011. dec. 31. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tökömért vezetsz ittasan? Ráadásul jogsi nélkül? BArom....

Majd ha valamelyik családtagodat elüti egy olyan,mint te,akkor rájössz,hogy legszívesebben börtönbe csukatnád. neked is ez kéne...

2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A gáz az, hogy te vagy fogsz, vagy már szaporodtál...


Részvétem a le és felmenőidnek...


Remélem jól lecsuknak, és egy életre elveszik a kedved a vezetéstől!

2011. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, anyádat és a kölykeidet is egy részeg autós fogja elgázolni lakott területen 100-120-szal. És remélem, te majd egy büdös szót sem szólsz, hanem csendben csak biccentesz neki, hogy semmi baj, tesó, te csak siettél.
2011. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés. Nem lehet valaki ennyire hülye.
2011. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés!! Kérem aki tud, arra válaszoljon amit kèrdeztem! Köszi!

Ui:, a kutas már nem dolgozik ott..:-)

2011. dec. 31. 17:02
 6/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg szórol-szóra igaz,sajnos..
2011. dec. 31. 17:05
 7/19 anonim ***** válasza:
Remélem büszke vagy rá,hogy kirugattad a kutast. Tényleg ő tehet róla!
2011. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1. szerintem a kutas pont leszarja ki mit cisnál az autópályán

2. ha 200 körül rombolsz és elviharzol egy lapító rendőr mellett , úgy is utánad megy.

3. azért za ilyen jogsi nélkül 200-zal piásan rombolás címlapos szokott lenni, ilyet meg nem találtam a neten vagyis az hasonlót igen:


[link]


Szóval akkor fake? :)

2011. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem! De valamilyen szinten mégis.. Bementem megkérdeztem h megihatom-e a söröm ittbent gyorsan,mondta persze-persze.. 1rugót otthagytam neki egy 500ft-s pilsnerre,aztán kimegy cigizni sumákba felkarcolja a rendszámom és szól a zsaruknak..?? Mocskos smasszer.. Mi köze volt hozzà? Én nem bántottam,nem is ismertem.. Persze ha nem ő szól biztos meghal vki vagy hasonló baromságok nem izgatnak.. Mert amikor bevittek Siófokra a zsaruk, amint kiengedtek taxival visszamentem a kocsimhoz bevertem még 2sört mérgembe és mégis felérten de ott már 200alatt nem igazán mentem mert bennem volt a félsz..!! De az eredeti kérdésemre szeretném megtudni a választ ha valaki tudja,köszi!
2011. dec. 31. 17:26
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Csuknának börtönbe idióta barom!
2011. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!