Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy motorcsere?

Mennyibe kerülne egy motorcsere?

Figyelt kérdés

mindennel, papírmunkával együtt, illetve mi lenne a menete.

egy peugeot 206os 1.1es, 60lóerős motorját cserélném le vagy 1.4 es 75lóerősre, vagy 1.6os 90 lóerősre.


2012. jan. 1. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ne ne.. :) Nem jól akarsz nekiállni..

:) 1100 az hidd el. XD

70 körül + beszerelés és motor 300ccm miatt nem éri meg!

Elég nagyobb hengerfejet rátenni és ugyanaz a blokk száma.

Szerinted szétszedi a rendőr és kicecizi a hengerűrtartalmat? :)

Műszakin se jönnek rá az életbe se hogy 1.3 nem 1,1

2012. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan? Sokba. A motorblokk ára és a munkadíj ugyanaz ha hivatalos, ha nem, de a magyar bürokrácián nem egyszerű átjutni egy ilyen dologgal.

Szvsz olcsóbban jössz ki ha elcseréled egy másik 206-osra nagyobb motorral.


Első válaszoló: és milyen hengerfejet tegyen rá? A furat és a löket is egyre nagyobb az 1.1, 1.3 és 1.6 motoroknál, felrakná a nagyobb motorhoz készült hengerfejet (valószínű fel tudja, mert ugyanaz a motorcsalád), utána pedig nem értené miért veszett el az erő a kocsiból..

2012. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van baja a benne lévő motornak? Mert ha nincs, akkor felejtsd el a dolgot!
2012. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm vett egyszer egy 1,3 mas golfot 1,6os hengerfejjel volt a dolog összekombinálva. ebből indultam ki. amúgy meg nem tudom miért nem jó az 1.1 es. ??

Amúgy olcsóbb elcserélni valóban.

2012. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az autó nemrég lett teljesen felújítva, kb. 300ezret költöttünk rá. az igazat megvallva karamboloztam vele, és az eleje a motorig zsír új. csak hogy az 1.1es motor kicsi, és csak kíváncsiságból megkérdeztem.

nem akarom eladni, részben a színe miatt, mert az előző tulaja újrafényezte óceánkékre, és már van rajta pár optikai tuning is. (szárny, szemöldök, lámpa, kipufogó)

Ezért gondoltam motorcserére. Láttam, hogy van chiptuning is, de 1.1 es motor esetén maximum 67lóerősre tudná felvinni, és az kb 50ezer lenne....

2012. jan. 2. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha karamboloztál vele, akkor amúgysem kell versenyezni, bőven elég az a 60 lóerő
2012. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megfontolt autóvásárló lehetsz...
2012. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok, ugyanaz az 1.1 es motort cserélném le egy Gti 2.0 ás motorra ilyen esetben csak a motort kellene cserélni kompletten vagy pl váltó stb ?
2016. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pajkviktor válasza:

1.1 nemkell tuningolni nem ára való.

Vegyél 2500 Benzines BMV beletapadsz az ülésbe

2020. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!