Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha mozgáskorl...

Ti mit tennétek, ha mozgáskorlátozott parkolókártyával nem tudnátok parkolni, mert rendszeresen, jogtalanul elfoglalják a helyet?

Figyelt kérdés
Hetente többször is tapasztalom. Zsúfolt a parkoló és emiatt beállnak oda is. Így viszont a közelben meg sem tudok állni. Mit lehetne tenni? Beszólni nem mertem eddig senkinek, nem hiszem, hogy célravezető lenne. Illetve félek is, mert nem egy kigyúrt csávó vagyok, csak egy anyuka két kicsi gyerekkel... Mégis mit lehetne tenni ilyen helyzetben?
2012. jan. 9. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal hívni kell az adott parkolótársaságot vagy rendőrt. Az ilyeneket általában büntetik és elvontatják. "Sok" ilyet láttam már.
2012. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beállsz mögé kézifék be és elmész a dolgodra. Persze csak ha nincs neki is vmi kártyája.
2012. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magam ellen beszélek, én tegnap este álltam be véletlenül egy mozgássérült helyre, ma reggelre találtam meg a cetlit a feljelentésről, rendőrt hívtak. Ahogyan olvastam, 100.000 Ft bírságra számíthatok. Ez szerintem elég erős visszatartóerő. A feljelentés névtelen, sőt, azt sem tudhatják, hogy kihívta valaki a rendőrséget vagy éppen arra sétáltak.
2014. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!