Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki a Maruti? Röhögtök a...

Ciki a Maruti? Röhögtök a vezetőjén ha látok egyet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, egyetemista és azon gondolkodom, hogy veszek egy Marutit amivel suliba járok meg amivel mehetnék a Tescóba bevásárolni és ilyenek...


De én elég gáznak érzem, hogy a sok jó autó mellett megállok vele és kiszállok. Úgy érzem mintha mindenki rajtam röhögne, hogy milyen ócska egy kocsim van.

Őszintén, igazam van vagy nem?


2012. jan. 10. 21:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
egyetemistaként lehetne annyi eszed hogy nem kérdezel hülyeséget. Kb olyan ez, hogy ciki a-ha nem sonkás szenyát eszek, csak vajasat? Hmmm etiópiában vajon mit mondanának? Figy. Ha neked megfelel, xard le ki mit mond. Ha erre telt becsüld ezt. Tod mikor 120 as skodám volt azt sem éreztem cikinek. Szerettem, kíméltem, az enyém volt és kész. Nem volt ciki beállni vele bömösök mellé se. Még tanultam nappalin, erre futotta, nem voltam céges szülők gyereke. Azt akinek nem teccet nem nézett rá. :D
2012. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%

Egy fősulis ismerősöm Daewoo Tico-t hajt. Az se egy izomautó ha érted mire célzok. ;)


Mondjuk nekem nem kéne se az, se a Maruti. Akkor inkább már a busz.

2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Én nem érzem cikinek. Mindenki olyan autót használjon, amit fent tud tartani.


Nekem volt már ideiglenes autónak szakadt Skoda Favoritom is, mégis mentem vele teszkóba, meg össze vissza. Szakadt Skodát úgy értsd hogy rohad, süvit a szél, horpadások és csak kivülről nyilik.


Egy szép állapotú Marutti nem gáz...

2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki. A Marutik elég régiek már és eleve nem az örökkévalóságnak készültek. Szóval ezért. És sajnos, nem szívesen mondok ilyet autóra, de tényleg ócska.


Egyébként nem vagyok annyira sznob, a Protonok például tetszenek.

2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
és azt nem éreznéd cikinek, hogy egy villognivaló kocsit már tele sem tudnál tankolni vagy javíttatni ha elromlik benne vmi? Miért ilyen sznobok az emberek???
2012. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem az örökkévalóságnak készültek...főleg, ha a téli sózásra gondolok. Sokan még alvázvédőre is sajnálják a pénzt.
2012. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is ciki.Ha férfi vagy és magasabb , testesebb akkor ne is gondolkozz ilyen guruló koporsón mivel el sem férsz benne és nem tudnál kilátni.Bár véleményem szerint a régi suzuki swift is ciki és nem azért mert régi hanem mert egy nagyon rossz konstrukció , egy motor ami köré kartondoboz van építve.
2012. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
23 éves vagyok tanulok ugy ahogy te.és egy 24 éves skoda 120-am van.Szép állapotban.Nem különösebben érdekel ki mit mond de ha már annyira felb.asznak hogy milyen fos meg egyebek akkor annyit mondok neki mutassa meg a forgalmit.És akkor meg elkezdem azzal cikizni fuj de luzer anyuci,apuci kocsijával jó erősködni.Általában 10-ből 8-szor annyira a szívükre veszik hogy elmennek.vagy megkérdezem töle tud e szelephézagot állitani az autóján.álltalában ugy néznek rám mintha ufó lennék
2012. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

ma 21:31


írjál még valamit, hogy megint felpontozzalak!!! nagyon jót írtál!!!

2012. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A Skoda 120 egy korrekt autó. Csak régi. Nekem is régi autóm van. De a Maruti már újkorában is igénytelen volt. Ez a baj vele. Azonkívül szerintem nem is biztonságos.
2012. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!