Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki a Maruti? Röhögtök a...

Ciki a Maruti? Röhögtök a vezetőjén ha látok egyet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, egyetemista és azon gondolkodom, hogy veszek egy Marutit amivel suliba járok meg amivel mehetnék a Tescóba bevásárolni és ilyenek...


De én elég gáznak érzem, hogy a sok jó autó mellett megállok vele és kiszállok. Úgy érzem mintha mindenki rajtam röhögne, hogy milyen ócska egy kocsim van.

Őszintén, igazam van vagy nem?


2012. jan. 10. 21:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A Maruti alapvetően nem szar autó. 5 ajtós tehát könnyű bele pakolni, és olcsó hozzá az alkatrész. DE! Kérdés, hogy mire használod. Nekem pl nem kéne, mert megőrülnék ha reggel az otthon-munkahely közti fél órás autóutat (javarészt országúton, tehát nem 30-cal) a Marutiba bepréselt 105 kilómmal kéne megtennem... jobb nekem a 15 éves Honda Civic, amiben normálisan elférek, meg alkalomadtán még 2-3 cimbi is, + nem pörög 6000-et országúti tempónál, hanem 5-ösben kis gázzal szépen süvít :-)

Hogy ha helybenjáráshoz vagy szomszéd faluba rendszeres átjáráshoz használnám, akkor nem nagyon kell Marutinál komolyabb autó (bár akkor már inkább egy Corsa)

2012. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Nem ciki szerintem a maruti.

Nekunk is volt, csak mar sokszor volt vele baj, sokszor vittuk szerelohoz.

De en is akarok egy Marutit, nyaron elkezdem lerakni a joksit.

Szetintem ha nem egy roncsot veszel, akkor nem gaz. Sőt...

Nem eszik sokat, jol iranyithato kis kocsi:))

Habar kicsit nehez vezetni a szivato miatt, de bele lehet jonni.

Sokkal jobb mint egy busz. :D -> telen nemkell fagyoskodni, nemkell cipekedni stb...

2014. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!