Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki a Maruti? Röhögtök a...

Ciki a Maruti? Röhögtök a vezetőjén ha látok egyet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, egyetemista és azon gondolkodom, hogy veszek egy Marutit amivel suliba járok meg amivel mehetnék a Tescóba bevásárolni és ilyenek...


De én elég gáznak érzem, hogy a sok jó autó mellett megállok vele és kiszállok. Úgy érzem mintha mindenki rajtam röhögne, hogy milyen ócska egy kocsim van.

Őszintén, igazam van vagy nem?


2012. jan. 10. 21:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagy és alacsony termetű így egyáltalán nem ciki , a Maruti pont nőknek való autó.Ha egy férfi lenne a tulajdonosa és mondjuk 2 méter magas akkor az elég ciki lenne , hülyén nézne ki benne , na meg a Maruti nem egy férfias autó.
2012. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek van Maruti. Kb 190cm-es a csávó. És elég sokat használja:D Ráadásul a Suzuki nagyon igénytelen autó, az meg hogy gyenge a kasznija egy dolog. 1.6-os swiftel simán le lehet tolni az útról egy bömövöt :D
2012. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, hogy honnan veszitek ezt a marhaságot, hogy a Maruti női autó?

Rá van írva vagy mi ???

2012. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért női autó mert olyan kicsi.Olyan mint a Suzuki splash az is női autó meg a Renault Twingo is.A férfias autók pl Audi 6 ,Mercedes E , BMW 5 ,Skoda Superb ,Renault renault latitude , Peugeot 607.
2012. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy újabb baromság, hogy attól lesz egy autó férfi autó, hogy mocskos nagy!
2012. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Pedig így van.Egy kicsi 800-100 köbcentis kis méretű autót általában nők vesznek.A férfiak inkább alsó középkategóriától veszik olyan Octavia , Golf , mégane) szinttől a középkategórián át(Passat ,Avensis) a felső-középkategóriáig (A6 , Mercedes E) , meg persze a felső kategória de azt kevesebben veszik.
2012. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

# 17/26


ezt azért te se gondolod komolyan hogy ö vette és anyu nevére íratta.Ja hogy olcsobb a biztositás?az nem az autóhoz jár.Ha valaki vesz egy autót akkor tudja már fenn tartani is.

2012. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
A kérdésem amúgy elsősorban azokhoz szól, akiknek drágább kocsijuk van. Ők valóban nem nézik le a Marutist?
2012. jan. 11. 20:19
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb és drága autóm van és nem nézem le a Marutisokat amennyiben rendesen közlekednek.Amikor egyetemre jártam nekem is egy szakadt F astrám volt csak.
2012. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget hogy női autó :D A Maruti mivel más mint egy Skoda Merci vagy más nagyobb autó.Láttam már Audi A6 ból is kiszállni nőt sőt teherautóból is és nekem meg Marutim van pedig nem vagyok nő oszt akkor mivan?

Hülyeség ez az egész női férfi autó!

A kérdés meg nincs túl jól megfogalmazva mert először még venni akar egy Marutit utána már úgy írja hogy cikinek érzi ha kiszáll szóval van Marutid csak cikinek érzed!Nem az hidd el!

2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!