Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány: A vezetői engedél...

Gergoap kérdése:

Jogosítvány: A vezetői engedélyt egy kék papírmappában adják. Valaki azt mondja, hogy abban kell tárolni a jogosítvány "kártyát". Igaz?

Figyelt kérdés
Én már sok éve nem hordom, mert vastag és sok helyet foglal, a kártya pedig befér a többi bankkártya közé. Szóval kell-e hordani a kék "tokot"-e, vagy sem. Mert igazából erre még nem találtam leírást, szabályozást. Olyat is hallottam, hogy valakit ellenőriztek és bűntetett a rendőr, mert nem volt nála a kék mappa. Engem pedig szerencsére már sok éve nem igazoltattak, így nem tudom, hogy mi a helyzet?
2012. jan. 19. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
ezt már 6000-szer megkérdezték olvass vissza te láma!
2012. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van egy stílusod, ha így ismeretlenül lelámázol. no komment...

Ha nem hordja az ember, akkor miért bűntet a rendőr érte?

Erre kellene valahol leírást, szabályozást keresni, ha tud valaki, linkeljen!

2012. jan. 19. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a helyzet az, hogy nem kell a tok! a rendőr nem is kérheti, mert nem része az okiratnak!

egyszer sem fordult még elő, hogy kérte volna bármelyik is...

a forgalmit is egy barom tokba tették, én rögtön kidobtam, és úgy tárolom a jogsi mellett..ezt sem sérelmezték...mire föl?


ne görcsölj, az csak egy tok, amit kifizettettek veled, mint illeték...az igaz, hogy az okmányokat illik sértetlen, jól olvasható, tiszta állapotban tárolni...

2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kérik nincs is szükség rá igazán. Szóval ne parázz ezen. Mondjuk nekem 10 éve van jogsim de megvan a tok, sértetlenül, a jogsi is abban van. Elfér, de amikor kérte a rendőr igazoltatásnál azt nem adtam oda, nem zavarta, nem kérte.
2012. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyből kidobtam azt a kék tokot, úgyhogy remélem tényleg nem kell sehová.
2012. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki hazudta azt, hogy megbüntették a tok hiánya miatt? Kíváncsi lennék a sztorira. Jó, hogy a borítékot nem akarod magaddal cipelni, amiben megkaptad. :)
2012. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kéri a tokot senki!

Nekem van vagy 10 darab árulom őket! :DD

Akinek kell vagy szüksége van rá teszveszen keresen rá vezetői engedély


vagy vezetői engedély papirtok tudok adni akinek kell! :)

2012. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEM
2012. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A halőr igazolványomat meg egy Tescós nylon-szatyorba adták, én azóta abban hordom...


Komolyan: hogy tudsz felülni ilyen szintű pletykáknak, hogy egy kék kartonpapírt elkérhet a rendőr, amibe odaadták a jogosítványt??? Ha hasonló kérdések merülnének fel benned, előbb gondolkozz logikusan.

2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!