Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen volt a vezetés oktatótok?

Milyen volt a vezetés oktatótok?

Figyelt kérdés

Másik kérdésnél olvastam, hogy az egyik válaszoló oktatója egy verekedős bunkó volt, és más is panaszkodott már itt, hogy cseszegeti az oktató.

Ez mennyire általános?


Nekem egyszer kiabált rám. Akkor megmondtam neki, hogy tőlem kapja a pénzt, és ha szeretne még, akkor visszavesz a stílusából. Utána nagyon kedves lett.


2009. máj. 29. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egy idősebb úr volt (a néhai Közlekedési Felügyelet igazgatója...), soha nem emelte fel a hangját, az órákat is korrektül megtartotta (sőt, 50 perc helyett sokszor 60-at mentünk) és egy végtelenül jóindulatú ember volt. Maximális respekt neki!
2009. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy idegbeteg állat volt:D.De azért bírtam.

Igaz hogy elég gyakran rám ordított(még az elején) hogy ,, mi a f* csinálsz b+?!" és a többi ,de különben jó fej.

Meg hát nem nagyon hasonlított a többi oktatóhoz...pl autópályán -->"140-ig mehetsz addig nem szólnak a rend őrei "

vagy 30-as tábla -->" na nehogy lelassíts erre a 10méteres szakaszra , melyik állat rakta ki ide ezt a szart "

Egyszer még az elején ő vezetett le a rutinpályára nem kicsit vadállat módon pedig csak egy kis skodája van, de szó szerint visított a motor, a lámpánál pedig 'ott hagytuk a gumit'.

Országúti előzésnél---> ,,Nehogy lehagyjon már ez a kis szar a f* kiwan vele , padlót neki a k*életbe" aztán miután leelőztük kb 130-al főúton megszólal hogy ,,nah EZT nem szabad csinálni a vizsgán,de ezt is meg kellett mutatnom , mivel akkor nem tudnád hogy mit szabad és mit nem , egyébként pedig szépen letoltuk az útról":DD

Szóval legalább nem az a megrögzött oktató stílusú volt hogy 40 az 40 és 41nél már ugat.


Jah és elsőre átmentem mindenből.

2009. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
engem nem cseszegetett, csak egy kicsit paraszt volt, mert elvileg 2x45 perces óra volt, de általában késett, 40 perc után 20 percet parkoltunk és ügyeket intézett, bevásárolt meg ilyenek, és mindig hamarabb befejeztük. Nem szóltam neki mert nem ezen múlott, a kiírt óraszám ígyis elég, de azért megjegyeztem. Mondjuk hasznosan telt mert addig átgondoltam az aznapi dolgokat :)
2009. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális volt, rendesen levezettem az órákat, mindig annyi órát fizettem, amennyit vezettem. Igaz, hogy közben elintéztük a magánügyeit, de az engem nem érdekelt, a vezetés megvolt. Lehet, hogy szerencsés voltam?
2009. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

arc volt baszod:D

Mit csinálsz baszod, baszod elbasztad baszod...

2009. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grim13 válasza:
Jó fej volt, szokásosan idegbeteg.... mentősofőr volt úgyhogy értett ahhoz amit csinált ! És minden szabályt betartatott, amúgy sem vezetek mint egy állat (tudok úgy is xD) de minden táblát, minden zebrát mindent betartatott.
2011. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém kb 55 éves, kétszer ordított velem a 10 hónap alatt: 1szer rutin előtt, de igaza is volt, mert nem arra figyeltem, amit csinálok; és egyszer forgalmi vizsga előtti 10 percben.. majdnem elbőgtem magam (csaj vagyok xD)

Egyébként türelmes volt, a legcsúnyább szava az ironikus BRAVO volt, de rengeteget dumált minden kis hülyeség miatt..

Én szállítottam a feleséget krizantént venni, a fiát az orvoshoz, őt a pékségbe...

Rengeteg plusz órát vettem, többször forgalmi vizsgáztam, mégsem fordult meg a fejemben, hogy másik oktatót válasszak, mert azért jól kijöttünk :)

2011. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az enyém rendkívül hangulatfüggő és néha félek vezetés előtt, hogy most mire számíthatok. Néha kicsit megalázó is, nem nagyon csípem. Ja, meg türelmetlen. 17/F


Elsőre bevitt forgalomba ...

2011. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!