Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt "szokás" adni az...

Mennyi pénzt "szokás" adni az "A" kategóriás - nagymoci - forgalmi vizsgán a vizsgabiztosnak (Budapest)?

Figyelt kérdés
B -s jogsim van 9 éve, tudok forgalomban közlekedni, azt szeretném elkerülni, hogy időt (és pénzt: vizsgadíj, pótórák) veszítsek azzal, hogy megbuktat mindenféle apró marhaság miatt. Az olyan válaszokat, hogy ha jól végigmész úgyis átenged nem kérem, mert ez nem (mindig) így van :)
2009. jún. 2. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Elhiszem, hogy tudsz vezetni és azt is tudom, hogy aki "rutinból" vezet, az követ is el hibákat, de a vizsgán ez senkit nem érdekel. Nem hiszem, hogy fél órát nem bírsz úgy ki, hogy szabályosan közlekedsz.
2009. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy mindenben lehet találni hibát.

Nem robotokok vagyunk = nem is tudunk úgy menni.

Én olyanokat is hallottam h azért húztak meg valakit mert:

-hátsó kerék érintette a záróvonalat

-bizonytalan kormánykerék kezelés.:vizsgabiztos hozzászólása: amúgy jó volt minden,de szeretném ezt legközelebb is megnézni

2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Apró figyelmetlenségekért is könnyen megbukhatsz. Pl. nem lépsz a fékre zebra előtt... vagy mondjuk később teszed ki az indexet mint ahogy körbenézel... Gyakorlatilag bármiért. Csak a VB-n múlik a dolog.
2009. jún. 2. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre max. az oktatód tudna kielégítő választ adni!


Én csak azt mondhatom: ne adj neki pénzt, mert te a jogsidat kockáztatod, ő meg az állását!

2009. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
teljes mértékben csak vizsgabiztostól függ engem a retek azért buktatott meg (rutinon) mert bordák vannak a gumiba nem bevágások meg stb :W pedig még oda is raktam az ujjam hogy ott mérem:D
2009. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tippje konkrét összegről?
2009. jún. 3. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
5000
2009. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:

és mi szólalunk fel a politikusok közti korrupció ellen...

igazából én nemprobálkoznék a lefizetéssel mert elég erösen visszaüthet a dolog azt mondja h őt nem veszed meg 5000 forintér és akkor meg már csak azér is megbuktat.. legalábbis én igy tennék valószinüleg.. mondjuk az igaz h más vizsgán vezetni és más forgalomban de hát istenem... 40 percre oda lehet figyelni...

2009. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 monyákos tuba válasza:
1-2 Deákbérlet mindenhová belépést biztosít!
2021. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!