Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos állást van esélyem...

Kamionos állást van esélyem szerezni NŐKÉNT?

Figyelt kérdés
Meg szeretném csinálni a C+E kategóriát is. De attól félek, nem lesz aki alkalmaz, mert nem vagyok olyan erős, mint egy férfi. 26 éves vagyok.
2012. márc. 12. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 kamionsofőr dolgozik, abból az egyik nő.
2012. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mi a munkaköre? Mert a Sparban volt a párom, de az nekem nem lenne jó ,mert nagyon nehéz húsos kombikat is kell húzogatni a kamionra. Van amikor az egész kamionra csak húsos kombi megy.Na ..ilyen melót nem tudnék vállalni, mert nem tudom megcsinálni.
2012. márc. 12. 17:33
 3/9 lcps válasza:

Ne aggodj a nők többsége erősebb mint a férfiak.

Nyugat európában teljesen elfogadott tény, hogy nő sofőrök dolgoznak.

-Sajnos a magyar vállalkozások nem ugyan azt a bért és körülményeket biztositják.

Fogj bele bátran, aztán kiderül, hogy birod az egyedül létet. A nomád körülményeket.

Ez már személyi beálitotság kérdése.

Apropó, a kis vállalkozások azért nem vesznek fel nő sofőröket mert akkor ki kell alakitaniuk, női WC Női öltöző, egyéb előirásoknak megfelelő dolgokat.

2012. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék messze fuvarozni. Csak országon belül. Nagy cégekhez érdemes elszegődni. Ott nem kell öltöző meg ilyesmi. Vagy lehet, hogy van, de a páromnak nem kellett használnia soha.
2012. márc. 12. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi a munkaköre? Kamiont vezet, huszon valahány tonna árut húz a háta mögött.
2012. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek pár nőnemű kamionsofőrt. Ha meg van a jogsid, akkor fel is vesznek majd. Van pár cimbi, akik 65 kilós férfiak( xD ) és ők is dolgoznak. Néha kicsit jobban megizzadnak, ez benne van. :)
2012. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belföldre nem tudok ötletet adni, nemzetköziben pedig Waberer's. Van egy 21éves csaj ismerősöm, most kezdte el a Wabinál. sok sikert!:)
2012. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Munkakörre visszatérve: gondoltam, hogy kamiont vezet, csak nem mindegy, hogy olyan helyen melózik, ahol megpakolják neki a kocsit vagy neki kell a rolikocsikat, kombikat, raklapos cuccokat huzogatni. Az egyik kicsit egyszerűbbnek tűnik.
2012. márc. 13. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Van amikor ő (is) rakodja a kamionját, targoncához hasonló, nem emelő raklapmozgatóval.
2012. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!