Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B-s jogosítvány, mennyi idő...

B-s jogosítvány, mennyi idő múlva lesz a vizsga?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Az oktatóm iszonyatosan szétszort, mindig késik, pl tegnap elfelejtette, hogy megyek hozzá vezetni, 1 órát vártam rá és még a telefonját se vette fel, majd utólag visszahívott hogy elfelejtette... Múlthéten pénteken töltöttem be a 17-et, azt beszéltem meg vele, hogy hétfőn lejelent vizsgázni, persze ezt is elfelejtette, de annyit mondott hogy várhatóan péntekre vagy szombatra (mivel az is munkanap) kapok időpontot. Ma beszéltem vele, azt mondta hogy lejelentett és harmadikára kell mennem vizsgázni. Osztálytársamat tegnap jelentette le az oktatója és jövőhét hétfőre kapott időpontot. Ilyen van?!

2012. márc. 20. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mondta hogy mikor kell menni vizsgázni akkor akkor is kell.

Attól hogy szétszórt azt csak nem felejti el.

Örülj neki hogy ilyen hamar kaptál. Anno nekem kb protekció kelletett hogy 2 héttel későbbre tudjon időpontot foglalni az oktató...

2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nekem január 31én volt , és kb elöte 2 héttel lettem le jelentve vizsgára.
2012. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!