Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is 2 hónap múlvára kap...

Más is 2 hónap múlvára kap vizsgaidőpontot Pesten?

Figyelt kérdés

Ma voltam A korlátlan jogsi vezetésén először és azt mondta az oktató, hogy mivel drasztikusan lecsökkentették idén a vizsgabiztosok számát így 2-2,5 hónap-ot kell várni egy vizsgaidőpontra....


Ez igaz vagy csak vetít?

Ha igaz akkor mégis hogy az a*nyjukba képzelik ezt? Így aki a KRESZ-től kezdi a tanulást az idén nem fog tudni vizsgázni!


Mellékkérdés, de nincs lehetőség itthon levezetni az órákat és Ausztriába vagy Szlovákiába levizsgázni? ...



2012. márc. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom én ezt pontosan hogy van, de a bátyám most van kb a vezetés közepénél az időhiánya miatt már Március utolsó hetén vizsgázhatna de mivel nem tudja addig letudni az óráit a munkája miatt így átcsúszott Április első vagy második hetére ezt még nem kapta meg hogy pontosan mikor jövőhéten fogják közölni vele. Szóval lehet az oktatód csak vetít melyik sulinál vagy esetleg?
2012. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv! :)


Én Budapesti lakos vagyok!

Annó amikor én csináltam a jogsit sok volt a vizsgabiztos 3 hónap alatt le toltam 3 kategóriát.. annó 2005 ben!


És ha bukás volt rá 1-2 hétre volt vizsga időpont is!


Sajnos igaz a hír a vizsgabiztosok 80% át el küldték és nincs engem valami 50 vizsgabiztos van a fővárosba!


És ez pont a jó multkor a TV2 tényekbe is benne volt! Sajnos ezek a tények sokat kell várni egy vizsgára valaki vár 2 hónapot is ezt nem én találtam ki a TV be nyilatkoztak szakoktatók!


Fővárosba most nagyon rossz a helyzet! :((

2012. márc. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MÁJUS 27ére kaptam időpontot, csodás...
2012. márc. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!