Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy forgalmi...

Hogyan zajlik egy forgalmi vizsga? Hogyan dől el a vizsga útvonal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy húzással dől el.Van 2 autópályás tétel is.Ezenkívül valami áruház parkolóban kell csinálni parkolásokat.De hogyan dől el hogy melyiket csinálja az ember?Jobbról vagy balról betolatni kettő közé vagy elölről bejárni és onnan kitolatni?Meg Y megfordulás stb


Hogyan dől el ez az egész?Hogy ki volt vezet és milyen manővereket csinál?


Még nem vizsgázom de kíváncsi vagyok rá.Ami szerintem a legnehezebb az az amikor jobbról vagy balról be kell tolatni 2 autó közé , onnan kijönni könnyű , meg előre menetben bemenni is könnyű.



2012. márc. 28. 12:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A párhuzamos nekem könnyebb mint jobbról vagy balról betolatni 2 kocsi közé :D
2012. márc. 28. 18:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor vizsgázol? vagy már vizsgáztál? :)
2012. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Autópálya, hát nekünk oktató azt mondta, hogy náluk, mármint az autósiskolából, 3 évente egyszer fordul elő hogy kimenjenek autópályára. :D Ezt úgy kell érteni, hogy én pl. Debrecenbe vizsgáztam, de míg oda bevezettünk az jó 60 km országúton, szval minket nem nagyon autópályáztattak, csak a debreceni autósiskolásokat, mert ők 50 fölé nem sűrűn mentek :DD


A vizsga nagyon változó, igazából minden a vb.től függ. Nekem két nagyon különböző vb.-hez volt szerencsém. Mindkettő rendes volt, ha úgy nézzük. Elsőnek igy is sikerült megbuktatnia, de borzalmasan elrontottam magamnak az utolsó 5 percben :S Pedig nem sok mindent kért egy U megfordulást egy előre párhuzamos parkolást és egy balra előre parkolást. egyiknél se volt fontos, hogy 2 aut közé menjen, elég volt egyik oldalt autónak lennie A második valamivel szigorúbb volt, 2 autó közé kérte, 4 parkolásom volt és egy U megfordulás. De őnála pl. szolhatott az oktató, hogy "ott jó lesz", és egyik parkolásom olyan helyen volt ahol még a vb. se járt, egy irányú utca egy lakótelep előtt balra előre, és hangosan gondolkodott a vb. hogy "jaa ez egyirányú", így segített, hogy balra hátra tolassak ki, és ne jobbra előre :D szval nagyon változó :)

2012. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jajj visszaolvastam, XD

* balra hátra , ne jobbra hátra :D

2012. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!