Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az Érdi Redőrfőkapitányságtól...

Az Érdi Redőrfőkapitányságtól érkezhetett gyorshajtási büntetés?

Figyelt kérdés
Péntek érkezett, ma (szombat) jutott el hozzám az ajánlott levél az Érdi Rendőrfőkapitányságtól, hogy vegyek át három levelet a postán. Nem nagyon tudom mire vélni, nem történt semmi. Számíthatok gyorshajtási bírságra is akár Érdtől? (Nem tudom, hogy minden esetben a Vas Megyei Rfkp-től érkezik-e a levél, vagy vannak kivételek)

2012. márc. 31. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Apró kiegészítés. A kérdésben rejlő optimizmust ebből a bekezdésből nyertem:


"Február 01-jétől teszt üzemmódban működött, majd március 01-jén indult el a teljeskörű működése a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálatán, amely négy osztállyal (Döntéshozatali, Jogorvoslati, Végrehajtási és Backoffice) és három regionális alosztállyal (Pécs, Szeged és Miskolc) végzi feladatait."


Forrás: [link]


Ettől még sajnos el tudok képzelni kivételes eseteket, például Vas Megyétől érkezett, de a hozzám közelebb lévő Rfkp-on is megfordul a levél, vagy a szabálysértés nagysága miatt (kirívó/alacsony) más fennhatóság alá tartozik. Persze csak találgatok, ezért kérem a ti tanácsotokat.

2012. márc. 31. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet nem gyorshajtás, hanem piros lámpa... de az se biztos, hogy közlekedés, lehet feljelentettek erőszakos közösülésért...
2012. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vajon milyen arányban oszlik szét a piros lámpa és a nemi erőszak a három levél között? :)
2012. márc. 31. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!